A Csiky májusi műsora

Időpont: 
szombat, 2018, május 5 - 19:00
szerda, 2018, május 9 - 14:00
Kategória: 

 

május 2, Szerda

19:00 - Agóra színpad, Madách bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

május 3, Csütörtök

19:00 - Latinka színpad, Petőfi bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 4, Péntek

10:00 - Agóra stúdió, Pöttöm V. bérlet Bemutató

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Agatha Christie: AZ EGÉRFOGÓ

  

május 5, Szombat

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

19:00 - Latinka színpad, Déryné bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 8, Kedd

00:00 - Több helyszínen, Biennálé

Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

  

10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

   

május 9, Szerda

00:00 - Több helyszínen, Biennálé

Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

  

14:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Urbán Gyula: EGEREK

   

május 10, Csütörtök

00:00 - Több helyszínen, Biennálé

Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

  

május 11, Péntek

00:00 - Több helyszínen, Biennálé

Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

  

május 12, Szombat

00:00 - Több helyszínen, Biennálé

Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

  

május 15, Kedd

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm VIII. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

11:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm IX. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Tájelőadás, Tájelőadás

Agatha Christie: AZ EGÉRFOGÓ

Keszthely

  

május 16, Szerda

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm II. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Tájelőadás, Tájelőadás

Agatha Christie: AZ EGÉRFOGÓ

Keszthely

  

május 17, Csütörtök

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm X. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

  

május 18, Péntek

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm előadás

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra színpad, Kiss Manyi bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

május 21, Hétfő

19:00 - Latinka színpad, Bérletszünet

Hippolyt, a lakáj

A Soproni Petőfi Színház vendégjátéka a KE KÖZPONT (LATINKA HÁZ) színpadán.

  

május 22, Kedd

10:00 - Stúdiószínpad, Pöttöm előadás

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

15:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm VI. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Spiró György: PRAH

   

május 23, Szerda

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm VIII. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

11:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm IX. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

május 24, Csütörtök

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm VII. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

14:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

19:00 - Latinka színpad, Táncsics bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 25, Péntek

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm IV. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

19:00 - Latinka színpad, Katona bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 26, Szombat

19:00 - Agóra színpad, Uray bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

május 27, Vasárnap

15:00 - Latinka színpad, Berzsenyi bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 28, Hétfő

14:00 - Latinka színpad, Jókai III. bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

19:00 - Latinka színpad, Egyetemi bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

május 29, Kedd

10:00 - Agóra stúdió, Pötötm I. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Dávid Zsuzsa - Marton Mária: KÖNNYEK NÉLKÜL

  

május 30, Szerda

10:00 - Agóra stúdió, Pöttöm előadás

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra színpad, Erkel bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

május 31, Csütörtök

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm IV. bérlet

Bartos Erika: BOGYÓ ÉS BABÓCA

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

  

19:00 - Agóra színpad, Komor István bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

 

 

 

  

 

 

Kapcsolat

telefon: 30/788-6269

e-mail:

kaposvariprogram@gmail.com