A Csiky márciusi műsora 2018.

Időpont: 
2018/03/05 - 19:00
2018/03/07 - 19:00
2018/03/08 - 19:00

március 5, Hétfő

19:00 - Agóra színpad, Komor István bérlet

Olt Tamás: A koncert, avagy semmi sem tökéletes

  

március 7, Szerda

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Spiró György: PRAH

   

március 8, Csütörtök

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

  

19:00 - Latinka színpad, Főpróba bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 9, Péntek

19:00 - Latinka színpad, Csiky bérlet Bemutató

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 10, Szombat

19:00 - Latinka színpad, Somlay bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 13, Kedd

14:00 - Latinka színpad, Jókai I. bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

19:00 - Latinka színpad, Erkel bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 14, Szerda

19:00 - Latinka színpad, Madách bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 16, Péntek

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

Főpróba előadás

  

19:00 - Városi Sportcsarnok, Bérletszünet

Ezeregyév

Az Experidance Production előadása

  

március 17, Szombat

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás Bemutató

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

március 19, Hétfő

11:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

   

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Dávid Zsuzsa - Marton Mária: KÖNNYEK NÉLKÜL

  

március 20, Kedd

11:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

   

12:30 - Agóra színpad, H - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

15:00 - Agóra színpad, L - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

március 21, Szerda

10:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm előadás

Négy évszak

  

11:00 - Pöttöm előadás, Pöttöm előadás

Négy évszak

  

12:30 - Agóra színpad, K - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

15:00 - Agóra színpad, E - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

  

március 22, Csütörtök

11:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

   

12:30 - Agóra színpad, R - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

15:00 - Agóra színpad, D - bérlet

Sárkánymese

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Magyar Nemzeti Táncegyüttes vendégjátéka

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

  

március 23, Péntek

19:00 - Latinka színpad, Kiss Manyi bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

március 24, Szombat

15:00 - Agóra színpad, Operett délután bérlet

Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, Veled, Itt!

A Budapesti Operettszínház Előadása, kapocs előadás.

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

19:00 - Agóra színpad, Operett este bérlet

Bernard Slade-Stan Daniels: Jövőre, Veled, Itt!

A Budapesti Operettszínház Előadása, kapocs előadás.

  

március 28, Szerda

19:00 - Agóra színpad, Egyetemi bérlet

Olt Tamás: A koncert, avagy semmi sem tökéletes

  

március 29, Csütörtök

19:00 - Agóra színpad, Petőfi bérlet

Olt Tamás: A koncert, avagy semmi sem tökéletes

  

március 30, Péntek

15:00 - Latinka színpad, Bérletszünet

Ivan Viripajev: RÉSZEGEK

A Csiky Gergely Színházért Alapítvány ösztöndíjas előadása. (KE IV. évfolyam színművész hallgatói)

  

19:00 - Agóra színpad, Katona bérlet

Olt Tamás: A koncert, avagy semmi sem tökéletes

  

március 31, Szombat

19:00 - Agóra színpad, Uray bérlet

Olt Tamás: A koncert, avagy semmi sem tökéletes

Kapcsolat

telefon: 30/788-6269

e-mail:

kaposvariprogram@gmail.com

Facebookos játékaink szabályzata