A Csiky áprilisi műsora 2018.

Időpont: 
csütörtök, 2018, április 5 - 13:00
péntek, 2018, április 6 - 13:00
szombat, 2018, április 7 - 19:00
Kategória: 

április 3, Kedd

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

április 4, Szerda

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

   

19:00 - Latinka színpad, Komor István bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

április 5, Csütörtök

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: MÜLLER TÁNCOSAI

  

április 6, Péntek

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

   

19:00 - Latinka színpad, Noszlopy bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

április 7, Szombat

19:00 - Latinka színpad, Blaháné bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

április 10, Kedd

14:00 - Agóra színpad, S - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.

  

14:00 - Latinka színpad, Jókai II. bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

19:00 - Latinka színpad, Munkácsy bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

április 11, Szerda

12:30 - Agóra színpad, F - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.

  

15:00 - Agóra színpad, M - bérlet

Pinokkió

A Nemzeti Táncszínház szervezésében a Bozsik Yvette társulat vendégjátéka.

  

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Marie Jones: KÖVEK A ZSEBBEN

   

április 12, Csütörtök

10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

   

13:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Németh Ákos: BABETT HAZUDIK

   

április 13, Péntek

10:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

  

12:30 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

  

14:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Urbán Gyula: EGEREK

   

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

HELLÓ, NÁCI!

  

április 14, Szombat

14:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

Akadálymentesített, narrált előadás.

  

19:00 - Latinka színpad, Uray bérlet

Carlo Goldoni: CHIOGGIAI CSETEPATÉ

  

április 17, Kedd

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Dávid Zsuzsa - Marton Mária: KÖNNYEK NÉLKÜL

  

április 18, Szerda

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Gulyás Anna - C.iC: Makrancos

(elmarad) - C.iC - Gulyás Anna vendégjátéka

  

április 19, Csütörtök

19:00 - Agóra színpad, Főpróba bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 20, Péntek

19:00 - Agóra színpad, Csiky bérlet Bemutató

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 21, Szombat

19:00 - Agóra stúdió, Stúdió előadás

Patrick Süskind: A NAGYBŐGŐ

  

19:00 - Agóra színpad, Somlay bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 24, Kedd

15:00 - Agóra színpad, Bérletszünet

Székely János: Caligula helytartója

A Csiky Gergely Színházért Alapítvány ösztöndíjas előadása (KE IV. évfolyamos színművész hallgatói)

  

április 25, Szerda

19:00 - Agóra színpad, Egyetemi bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 26, Csütörtök

19:00 - Agóra színpad, Táncsics bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 27, Péntek

10:00 - Agóra stúdió, Pötötm I. bérlet Bemutató

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

15:00 - Agóra stúdió, Pöttöm V. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

19:00 - Agóra színpad, Katona bérlet

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

  

április 28, Szombat

10:00 - Agóra stúdió, Pöttöm III. bérlet

Václav Čtvrtek - Bodnár Zoltán: MOHA ÉS PÁFRÁNY

  

15:00 - Tájelőadás, Tájelőadás

Ray Cooney – John Chapman: KÖLCSÖNLAKÁS

Szentőrinc

   

április 29, Vasárnap

15:00 - Agóra színpad, Berzsenyi bérlet

 

Thomas Vinterberg − Mogens Rukov − Bo Hansen − David Eldridge: AZ ÜNNEP

Kapcsolat

telefon: 30/788-6269

e-mail:

kaposvariprogram@gmail.com