A Falu Fesztivál részletes programja

Időpont: 
2019/07/12 - 10:00
2019/07/13 - 10:00
2019/07/14 - 10:00

A napközbeni programok ingyen látogathatók! 

 

2019. Július 11., Csütörtök

10:00-20:00 I Vásári forgatag I Hársfa sétány és Tóparti sétány

10:00-18:00 I Közös festés Szilvásszentmártonról és a fesztiválról (Fecsó Andrea) I Domokos Festőműhely

17:00 | Megnyitó | Folk völgy

18:00 | Ütős muzsika és kis ütős muzsika (Liszt Ferenc Zeneiskola) | Folk völgy

20:30 | Budapest Bár- Behumi Dóri, Keleti András, Kiss Tibor, Mező Misi, Tóth Vera | Koronás Cukor Nagyszínpad

22:00 I The Pontiac I Folk völgy

22:30 | Vad Fruttik | Koronás Cukor Nagyszínpad

23:30 I Juhos táncház I Folk völgy

00:30 | Jurij | Koronás Cukor Nagyszínpad

Állandó programok: kiállítások (MBakos Natália és Fecsó Andrea, Tóth György, Kis-Bankné Kondákor Mariann, Adelmann Gusztáv, Soós Tibor, Szabó Károly Attila, Hermán Zsófia Janka, Horváth Kitti, Csuka Tímea, Károlyné Duics Györgyi), kézműves foglalkozások (Falusiné Terjék Éva, Szennai Skanzen, Gémesi Tamás, Szabó Tamás, Ripl Rónai Múzeum), hagyományos játékok kipróbálása, Zselickislaki alkotó tábor (Bene János, Bihary Zsófia, Ficzere Mátyás, Rajs Julianna, Sélley Miklós, Jónás Péter, Cshmidt Zsófia, Schmidt Katalin, Hendzsel Ilona, Nemes István, Vanyúr István, Gőbölös Attila, Lengyák István, Léphaft Pál) fröccs túrák, Barantás bemutatók, hagyományörző bemutatók (Máj Péter), Lőrincz L. László író-olvasó találkozó, Táltos asszony jóslás, javaslás – Jakab Georgina, Borostyán Alapítvány és még sokan mások. 

 

2019. július 12.,

Péntek10:00-20:00 I Vásári forgatag I Hársfa sétány és Tóparti sétány

10:00-18:00 I Közös festés Szilvásszentmártonról és a fesztiválról (Fecsó Andrea) I Domokos Festőműhely

15:00 I Perpatvar Zenekar I Folk völgy

16:00 I Grandioso klarinét kvartett – Liszt Ferenc Zeneiskola I Templomkert

17:00 I Fanfara Complexa I Folk völgy

18:00 I Anconai szerelmesek a Roxínház előadásában I Pajtaszín-Tér

19:00 I Z-Generáció I Folk völgy

20:30 I Margaret Island I Koronás Cukor Nagyszínpad

22:00 I Tárkány Művek I Folk völgy

22:30 I Amigod I Koronás Cukor Nagyszínpad

00:30 I Jóanépi I Koronás Cukor Nagyszínpad

Állandó programok: kiállítások (MBakos Natália és Fecsó Andrea, Tóth György, Kis-Bankné Kondákor Mariann, Adelmann Gusztáv, Soós Tibor, Szabó Károly Attila, Hermán Zsófia Janka, Horváth Kitti, Csuka Tímea, Károlyné Duics Györgyi), kézműves foglalkozások (Falusiné Terjék Éva, Szennai Skanzen, Gémesi Tamás, Szabó Tamás, Ripl Rónai Múzeum), hagyományos játékok kipróbálása, Zselickislaki alkotó tábor (Bene János, Bihary Zsófia, Ficzere Mátyás, Rajs Julianna, Sélley Miklós, Jónás Péter, Cshmidt Zsófia, Schmidt Katalin, Hendzsel Ilona, Nemes István, Vanyúr István, Gőbölös Attila, Lengyák István, Léphaft Pál) fröccs túrák, Barantás bemutatók, hagyományörző bemutatók (Máj Péter), Lőrincz L. László író-olvasó találkozó, Táltos asszony jóslás, javaslás – Jakab Georgina, Borostyán Alapítvány és még sokan mások.

 

2019. július 13.,

Szombat10:00-20:00 I Vásári forgatag I Hársfa sétány és Tóparti sétány

10:00-18:00 I Közös festés Szilvásszentmártonról és a fesztiválról (Fecsó Andrea) I Domokos Festőműhely

14:00 I EleveN Gyerekzenekar I Folk völgy

14:00 I Kamarakórus – Liszt Ferenc Zeneiskola I Református templom

15:00 I Varró Dániel író-olvasó találkozó gyerekekkel I Folk völgy

16:00 I Csizmadia Anna és a Fokos Zenekar I Folk völgy

16:00 I Grandioso klarinét kvartett és Vonósnégyes – Liszt Ferenc Zeneiskola I Református templom

17:00 I Varró Dániel zenés irodalmi estje Molnár Györggyel I Folk völgy

17:00 I Dr. Bubó a Roxínház előadásában I Pajtaszín-Tér

19:00 I Konyha I Koronás Cukor Nagyszínpad

20:30 I Bohemian Betyars I Koronás Cukor Nagyszínpad

22:00 I The Sharon’s I Folk völgy

22:30 I Kiscsillag I Koronás Cukor Nagyszínpad

23:30 I Juhos Táncház I Folk völgy

00:30 I Meztelen Diplomaták I Koronás Cukor NagyszínpadÁllandó programok: kiállítások (MBakos Natália és Fecsó Andrea, Tóth György, Kis-Bankné Kondákor Mariann, Adelmann Gusztáv, Soós Tibor, Szabó Károly Attila, Hermán Zsófia Janka, Horváth Kitti, Csuka Tímea, Károlyné Duics Györgyi), kézműves foglalkozások (Falusiné Terjék Éva, Szennai Skanzen, Gémesi Tamás, Szabó Tamás, Ripl Rónai Múzeum), hagyományos játékok kipróbálása, Zselickislaki alkotó tábor (Bene János, Bihary Zsófia, Ficzere Mátyás, Rajs Julianna, Sélley Miklós, Jónás Péter, Cshmidt Zsófia, Schmidt Katalin, Hendzsel Ilona, Nemes István, Vanyúr István, Gőbölös Attila, Lengyák István, Léphaft Pál) fröccs túrák, Barantás bemutatók, hagyományörző bemutatók (Máj Péter), Lőrincz L. László író-olvasó találkozó, Táltos asszony jóslás, javaslás – Jakab Georgina, Borostyán Alapítvány és még sokan mások.

F.A.L.U. Félmaraton és egy pici

 

2019. július 14.,

Vasárnap10:00-20:00 I Vásári forgatag I Hársfa sétány és Tóparti sétány

10:00-18:00 I Közös festés Szilvásszentmártonról és a fesztiválról (Fecsó Andrea) I Domokos Festőműhely

14:30 I Vattacukor Zenekar I Folk völgy

15:00 I Kaposvári Fúvószenekar I Templomkert

16:00 I Foreland I Folk völgy

17:30 I Dánielfy Gergely és az utazók I Folk völgy

20:30 I God Save the Queen I Koronás Cukor Nagyszínpad

Állandó programok: kiállítások (MBakos Natália és Fecsó Andrea, Tóth György, Kis-Bankné Kondákor Mariann, Adelmann Gusztáv, Soós Tibor, Szabó Károly Attila, Hermán Zsófia Janka, Horváth Kitti, Csuka Tímea, Károlyné Duics Györgyi), kézműves foglalkozások (Falusiné Terjék Éva, Szennai Skanzen, Gémesi Tamás, Szabó Tamás, Ripl Rónai Múzeum), hagyományos játékok kipróbálása, Zselickislaki alkotó tábor (Bene János, Bihary Zsófia, Ficzere Mátyás, Rajs Julianna, Sélley Miklós, Jónás Péter, Cshmidt Zsófia, Schmidt Katalin, Hendzsel Ilona, Nemes István, Vanyúr István, Gőbölös Attila, Lengyák István, Léphaft Pál) fröccs túrák, Barantás bemutatók, hagyományörző bemutatók (Máj Péter), Lőrincz L. László író-olvasó találkozó, Táltos asszony jóslás, javaslás – Jakab Georgina, Borostyán Alapítvány és még sokan mások.

Kapcsolat

telefon: 30/788-6269

e-mail:

kaposvariprogram@gmail.com

Facebookos játékaink szabályzata