Tűz volt egy nagybajomi lakóház kazánházában

Egy nagybajomi családi ház kazánházában volt tűz kedden délután, a Fő utcában.

Az épületben tűzifát és bútorokat tároltak. A böhönyei önkormányzati és önkéntes, valamint a nagybajomi önkéntes tűzoltóknak sikerült rövid idő alatt elfojtani a lángokat, amelyek a lakóházra nem terjedtek át. Az eset során személyi sérülés nem történt. 

 

A tüzelőt mindig tegyük távol a kazántól, kályhától, kandallótól, mert ezek hőjétől, vagy a kipattanó szikrától az pillanatok alatt lángba borulhat, és az otthonunk is veszélybe kerülhet!

 

Fotó: Böhönye ÖTP

 

Időpont: 
szerda, 2026, március 11 - 20:02

LEGKÖZELEBBI PROGRAMOK

MAGAZIN

Tűzvész pusztított Kaposváron és Somogysámsonban is a hétvégén

Hét műszaki mentésnél és tizenhat tűzesetnél avatkoztak be a tűzoltók az elmúlt napokban, Somogy vármegyében.

Kaposvárra érkeztek a Most Wanted sztárjai – itt látták az üldözőket és az üldözötteket

Nem mindennapi forgatás zajlott az elmúlt napokban Kaposváron:

Ingyenes programok Somogyban a hétvégén – Falunapok, koncertek és fesztiválok várják a közönséget

Augusztus 8–9-én sem maradunk programok nélkül Somogyban: több településen falunapot rendeznek, a Balaton-parton pedig ingyenes koncertek és fesztiválok várják a látogatókat.

Szigetvári tűzvész megfékezéséhez kérték a somogyi tűzoltók segítségét

Öt hektáron pusztított a tűz csütörtök délután Szigetvárnál, a Márta dűlőben.

Kiégett egy autó Marcalinál

Kigyulladt és teljes terjedelmében égett egy személyautó csütörtök este Marcali külterületén. A tűz átterjedt az aljnövényzetre is.

Két neves rendezővel készül az új évadra a kaposvári Csiky Gergely Színház

Gőzerővel zajlik a Csiky Gergely Színház 2026/2027-es évadának előkészítése.

Állásajánlatok Kaposváron