A 2019-es KÁN részletes programja

Időpont: 
2019/09/12 - 08:00
2019/09/13 - 09:00
2019/09/14 - 09:00
2019/09/15 - 09:00

A Kaposvári Állattenyésztési Napok 2019-ben is remek programokkal várja az érdeklődőket.

2019. szeptember 12. csütörtöki programok (0. nap)

KONFERENCIÁK

08:00–12:30 II. Környezetgazdálkodási Konferencia – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

12:30–17:00 II. Élelmiszer és Marketing Nemzetközi Konferencia – Élelmiszer turizmus - Vidéki ízek mentesen – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

 

2019. szeptember 13. pénteki programok

09:00–10:00 Megnyitó ünnepség (Fedeles Lovarda)

 

KONFERENCIÁK

09:30–14:00 19. Nemzetközi Takarmányozási Szimpózium – Takarmányozási stratégiák a gyógyszermentes állati termék előállítása érdekében – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

10:30–13:40 Halászati Kerekasztal – A tógazdasági haltermelés diverzifikációja – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Régi tanügyi épület, Tanácsterem (1. em.))

13:00–17:20 Szarvasmarha-tenyésztési Konferencia 2019 – Az automatizált technológiák okozta kihívások a tejtermelésben – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

 

SZAKMAI PROGRAMOK

10:00–12:00 Magyartarka tenyészállat-bemutató és show bírálat (Fedeles Lovarda)

10:00–12:00 Holstein-fríz tenyészállat-bemutató és show bírálat (Fedeles Lovarda)

10:00–12:00 Ló fajtabírálat (Lovaspálya)

10:00–12:00 Juh-kecske tenyészállat bírálat (Juh pavilon)

14:00–17:00 XI. Országos Agrár Felsőoktatási Intézmények Gazdászversenye (Fedeles Lovarda)

19:00 XIII. KÁN Kiállítói Fogadás, Gazdászverseny eredményhirdetés (Egyetemi Sportcsarnok)

 

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–18:00 Családi programok (Élményliget)

15:00–16:00 Patkolókovács bemutató (Ló kiállítói tér)

14:00–17:00 Díjlovagló verseny (Lovaspálya)

 

2019. szeptember 14. szombati programok

KONFERENCIÁK

08:45–12:30 Sertésegészségügyi Workshop – A sertéstartás kihívásai 2019 – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Új tanügyi épület, 170-es előadó)

 

SZAKMAI PROGRAMOK

09:30–11:00 Tenyészállat felvezetés, díjak és elismerő oklevelek átadása (Fedeles Lovarda)

11:30–13:00 Szarvasmarha felvezetők ügyességi versenye (Fedeles Lovarda)

15:00–16:00 Holstein-fríz szarvasmarha fajta-,fejési-, nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)

 

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–16:00 Regionális díjugrató verseny (Lovaspálya)

09:00–18:00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Napok (Élményliget)

09:00–18:00 Családi programok (Élményliget)

 

mesetérkép

kézműves foglalkozások

játékok

szalmabála labirintus

íjászat 

09:00–18:00 Fotószínház (Helyi Ízek Utcája)

09:00–13:00 Kaposvári Vadfőző Bajnokság (Élményliget)

10:00–13:00 Vad grillparti Borbás Marcsival (Élményliget, Színpad)

11:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)

14:00–18:00 Lovas közönségprogramok (Fedeles Lovarda)

14:30 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)

16:00–17:00 Apacuka zenekar koncert (Élményliget, Színpad)

16:00–16:30 Kassai Lajos lovasíjász bemutatója (Fedeles Lovarda)

 

17:00–19:00 Monty Roberts bemutatója (csak Monty Roberts belépővel) (Fedeles Lovarda) – JEGYVÁSÁRLÁS

 

2019. szeptember 15. vasárnapi programok

KONFERENCIÁK

10:30–12:00 XXVI. Szent Mihály-napi Juhtenyésztési Fórum – REGISZTRÁCIÓ (Egyetem, Rektori Tanácsterem)

 

SZAKMAI PROGRAMOK

12:00–18:00 Juh és kecske tenyészállat értékesítési nap és szakembertalálkozó (Juh pavilon)

11:00–12:00 Holstein-fríz szarvasmarha fejési-, nyírási-bemutató (Tejelő pavilon)

11:00–12:00 Húsmarha tenyészállat fajtabemutató (Húsmarha szabadterület)

 

KÖZÖNSÉGPROGRAMOK

09:00–16:00 Kutya agility verseny (Lovaspálya)

09:00–18:00 Vadgazdálkodási és Vadgasztronómiai Napok (Élményliget)

09:00–18:00 Állatsimogató, trófea bemutató (Élményliget)

09:00–14:00 Vadragu Főzőverseny – Jelentkezés és további információ (Élményliget)

09:00–18:00 Családi programok (Élményliget)

 

mesetérkép

kézműves foglalkozások

játékok

szalmabála labirintus

íjászat

09:00–18:00 Fotószínház (Helyi Ízek Utcája)

10:00–16:20 Lovas közönségprogramok (Fedeles Lovarda)

10:00–12:00 Alma együttes koncert (Élményliget, Színpad)

11:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)

11:20–12:00 Patkolókovács bemutató (Ló kiállítói tér)

14:00 Vitéz László bábelőadás (Élményliget)

15:00–15:40 Szomszédnéni Produkciós Iroda műsora (Élményliget, Színpad)

 

17:00–19:00 Monty Roberts bemutatója (csak Monty Roberts belépővel) (Fedeles Lovarda) – JEGYVÁSÁRLÁS

 

A programváltozás jogát fenntartjuk!

 

Kapcsolat

telefon: 30/788-6269

e-mail:

kaposvariprogram@gmail.com

Facebookos játékaink szabályzata