Ismét várja az adományokat a Mikulásgyár Kaposváron

A MikulásGyár tartós élelmiszert(tészta, konzerv, olaj, cukor, só, liszt stb.), tisztító- és tisztálkodási szereket,jó minőségű ruhát, takarót, játékot, könyvet gyűjt a rászorulóknak.

Az önkéntesek az adományokat dobozokba szelektálják, majd ezeket a dobozokata Magyar Vöröskereszt adott megyei központjába juttatja el a Magyar Posta.A Vöröskereszt a dobozok tartalmát - már csomagokként - rászorultsági alapon osztja szét.

A MikulásGyár célja a mélyszegénységben élő nagycsaládok, így rengeteg gyermek segítése, tekintet nélkül arra,hogy ki és miért éhezik.

A MikulásGyár hitvallása a humanizmus természetéből fakadó szolidaritás, nem ismer különbséget gyermek és gyermek között, küzd a diszkrimináció ellen és független a mindenkori politikától.

MAGAZIN

8. lett Kaposvár a Futókörök Napján

A kedvezőtlen időjárás ellenére Somogyban is sokakat megmozgatott az idei Futókörök Napja.

Csónakost mentettek a Balatonból vasárnap

A mentés idején II. fokú viharjelzés volt érvényben.

Dőltek a fák, szakadtak a vezetékek a vihar miatt Somogyban

54 esetben kidőlt fák, leszakadt faágak miatt riasztották a tűzoltókat Somogyban.

Kiemelt Arany minősítést szerzett a Kaposvári Fúvószenekar

Hónapokon át tartó kitartó munka érett be ezen a hétvégén a Kaposvári Fúvószenekar számára.

Baleset történt a 68-as főúton Mesztegnyőnél

Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kutyát mentettek egy munkagödörből Pusztakovácsiban

Gödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.

Állásajánlatok Kaposváron