A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Az eljárás adatai alapján 2022. március 20-án este egy kaposvári áruházban ketten előzetes szóváltást követően ököllel megütöttek, megrúgtak és fojtogattak egy férfit, amely cselekményük a környéken tartózkodókban megbotránkozást és riadalmat keltett.
A sértett a bántalmazás során 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. Az elkövetők ezt követően távoztak a helyszínről. A férfi másnap az utcán felismerte a bántalmazóit és értesítette a rendőröket, akik rövidesen mindkettőjüket elfogták és előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra. A nyomozók a 21 éves mezőberényi V. Balázs és a 27 éves kaposvári R. Dávid ellen garázdaság és könnyű testi sértés elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak eljárást.
![]() Veteránautók a Kaposvári NagypiaconA Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.
|
![]() Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főútonSiófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.
|
![]() Balesetek Somogyban csütörtökönLetért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.
|
![]() Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki MentőversenytEgerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.
|
![]() Macskát mentettek a tűzoltók GyugyonTíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.
|
![]() Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknálVárják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.
|