Megrángatta, ütlegelte és lefejelte feleségét egy kaposvári szórakozóhelyen

Az eljárás adatai alapján 2022. április 4-én 13 óra körül Sz. József egy kaposvári vendéglátóhelyen előzetes szóváltást követően rátámadt a feleségére, akivel előzőleg együtt italozott.

 

 

Ennek oka az volt, hogy a nő az alkoholtól rosszul lett, emiatt elfeküdt az egyik padon. A férfi ezt nem nézte jó szemmel, ezért megrángatta, többször megütötte és lefejelte az asszonyt, amely az egységben tartózkodókban megbotránkozást és riadalmat keltett. A sértett a bántalmazás következtében 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Az 50 éves komáromi lakost a rendőrök rövidesen a helyszín közelében elfogták és előállították a Kaposvári Rendőrkapitányságra, ahol garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. A férfi vallomásában elmondta, hogy nagyon sajnálja történteket, de nagyon feldühödött a nejére, amiért szerinte nem tudott viselkedni.

Időpont: 
kedd, 2022, április 5 - 19:23

MAGAZIN

Több településről indulnak hajók és változik a kompmenetrend május 1-től a Balatonon

Május 1-jétől jelentős változások lépnek életbe a Balaton közlekedésében: módosul a kompmenetrend, és tovább bővül a hajózási szezon is.

Érkezik a nyárias idő Somogyba, de nem marad sokáig

A hétvége időjárása Somogy megyében látványos változást hoz:

Ballagások,hosszú hétvége, érettségi - jön a roham a MÁV-nál

A május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:

Majálisok Somogyban és a Balaton körül – 2026. május 1.

Május elsején ismét megtelnek élettel Somogy vármegye települései és a Balaton környéke: a klasszikus majális hangulat, családi programok, zene, gasztronómia és különleges tematikus események várják az érdeklődőket.

Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld Somogyszobon

Föld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.

Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó Kaposújlaknál

A tűzoltók áramtalanították az autót.

Állásajánlatok Kaposváron