Vízcsere miatt egy hétre bezár a belső élményfürdő Kaposváron

Közleményt adott ki a Virágfürdő, amelyben arról tájékoztatják a vendégeket, hogy a belső élményfürdő 2022. május 16. és május 22. között zárva tart.

 

A belső élményfürdő az éves vízcsere és az ahhoz kapcsolódó karbantartási munkák miatt nem fogad vendégeket a fent leírt időpontban. A nyitás tervezett időpontja május 23. 8:00 óra, ekkor a belső élményfürdőből kiúszóval megközelíthető külső medencék is fogadják majd a vendégeket. 

MAGAZIN

Égett a száraz növényzet Magyaregresnél

Lángra kapott a száraz aljnövényzet és a nádas szerda délután Zics és Somogyegres között.

Földrengés volt Somogyban

Csütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.

Egy kiskopádi házaspár különleges, kézműves ékszerekkel hódít

A Door to a New Life – Paracord Man egy viszonylag új kézműves kezdeményezés, amely Angyal Dávid ötleteként indult, majd felesége, Angyal Judit is csatlakozott hozzá.

Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdán

A ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.

A shownak folytatódnia kell - új helyzet, régi színpadok

A választások lezajlottak, az eredmények megszülettek, a politikai térkép pedig  átrajzolódott.

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg egy nagybajomi családi házban

Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg hétfőn kora délután egy nagybajomi családi házban.

Állásajánlatok Kaposváron