Hármas csőtörés volt Kaposváron

Csőtörés történt a 48-as Ifjúság u. 72. sz. előtt Kaposváron.

A Kavíz a meghibásodott vezetékszakaszt kizárta a rendszerből, és azért hogy a teljes Tüskevári városrészben ne legyen vízhiány, a hálózatrészen üzemelő nyomáscsökkentő szelepet üzemen kívül helyezte. Az ezt követő nyomásemelkedés hatására sajnálatos módon az éjszakai órákban az Esze T. u. 11. sz. és a Vasút köz 1-3. sz. előtt két elosztóvezetéki csőtörés is történt. Az újabb kizárások után a hajnali óráktól az Esze T. utcában, a Vasút közben és az Árvaház utcában is vízhiány volt. 

MAGAZIN

Több településről indulnak hajók és változik a kompmenetrend május 1-től a Balatonon

Május 1-jétől jelentős változások lépnek életbe a Balaton közlekedésében: módosul a kompmenetrend, és tovább bővül a hajózási szezon is.

Érkezik a nyárias idő Somogyba, de nem marad sokáig

A hétvége időjárása Somogy megyében látványos változást hoz:

Ballagások,hosszú hétvége, érettségi - jön a roham a MÁV-nál

A május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:

Majálisok Somogyban és a Balaton körül – 2026. május 1.

Május elsején ismét megtelnek élettel Somogy vármegye települései és a Balaton környéke: a klasszikus majális hangulat, családi programok, zene, gasztronómia és különleges tematikus események várják az érdeklődőket.

Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld Somogyszobon

Föld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.

Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó Kaposújlaknál

A tűzoltók áramtalanították az autót.

Állásajánlatok Kaposváron