M. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.

A Dubai Gyros Bár a Honvéd utca 65 alatt található /Non-Stop mellett /.
Az étteremben nagyon finom arab fűszerezésű gyrost árulnak, amit lehet kérni pitában, tortillában, hamburgerben és tálban, de emellett kapható saláta és vegatál is. Bár az árak drasztikusan emelkednek mind az alapanyag mind az energia szempontjából, de a Dubai Gyrosnál mégsem szeretnék, hogy az áremelkedéseket a vevők pénztárcája bánná.
Sajnos az alapanyag drágulása miatt valamennyire kénytelenek az ételek árát is emelni, de úgy döntöttek, hogy a megnövekedett rezsi emelkedés miatti kiadásokat nem terhelik rá a vásárlókra.

Ezért inkább a kínálatot bővítették, és bíznak abban, hogy nagyobb választék nagyobb forgalmat is generál és több vásárlója lesz az üzletnek. Ez a többlet pedig elég lesz arra, hogy fedezni tudják a kiadásokat. Az újdonságok között megtalálható a panírozott hagymakarika, a jalapenjos sajttal töltött csirkemell golyó, panírozott csirke szárny, nuggets is. A kínálatot hamarosan tovább bővítik.

A Dubai Gyrosból már szállítanak Toponárra és Kaposfüredre is a Food Panda applikáción keresztül, de Kaposvár területére a Wolt segítségével is kérhettek ételkiszállítást. Telefonon is kereshetitek a Dubai Gyrost a rendelésetek miatt, hiszen így éttermi áron juthattok hozzá a rendeléshez plusz a kiszállítási költség, amelynek összege megegyezik az ételszállító platformon található kiszállítási összeggel. (+3620 5612160)

Aki pedig szem előtt tartja a környezetvédelmet, annak fontos hír, hogy a meglévő elviteles habtálcákat lecserélik lebomló cukornád csomagolásra.
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|
![]() Baleset történt LengyeltótibanÁrokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.
|
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|
![]() A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradortA hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.
|
![]() Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyébenAz előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.
|
![]() Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltottákJelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.
|