M. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.

Miért is ne - amint a Mikulás meghozta, lehet is bontogatni napról napra First Craft Beer adventi sörnaptárát!
A csomagba - decemberre hangolva - 24 darab dobozos sör került. A dobozos sörök között vannak FIRST és BrewDog darabok is összesen 11 különböző ízben. A sörösdobozokat egy klasszikus barna kartonba teszik, aminek a tetejére kerül a kétrészes, perforált adventi naptár fedőlap - így reggelente (esténként?) mindig tudni fogod, épp melyik doboz sört kell kikapni a csomagból, hogy aztán rögtön hűtőbe kerülhessen!
A naptár tartalma:
Down Under (6.7%) - 0.33 L dobozos
Orange Vanilla Tornado (6%) - 0.33 L dobozos
Hippie Pale Ale (4.8%) - 0.33 L dobozos
Elvis Juice - 0.33 L dobozos
Belgian Cherry (4.5%) - 0.33 L dobozos
Mango Juice (4.8%) - 0.33 L dobozos
Voodoo IPA (5.6%) - 0.33 L dobozos
Rex Deluxe (6%) - 0.33 L dobozos
Strawberry Shortcake (8%) - 0.33 L dobozos
Flower Power (6.3%) - 0.33 L dobozos
Részletek: https://bit.ly/3F8ehWp
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|
![]() Baleset történt LengyeltótibanÁrokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.
|
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|
![]() A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradortA hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.
|
![]() Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyébenAz előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.
|
![]() Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltottákJelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.
|