Családi ház égett Bélaváron

Tűz ütött ki hétfő éjszaka egy bélavári családi házban, a Sport utcában.

Berendezési tárgyak kaptak lángra az épület egyik szobájában. A csurgói önkormányzati és a nagyatádi hivatásos tűzoltók az épületből kihoztak egy gázpalackot, amelyet nem ért hőhatás. Az egységeknek sikerült rövid idő alatt megfékezni a tüzet, így a lángok nem terjedtek át a lakóház többi helyiségére. A tulajdonos ideiglenesen ismerősökhöz költözött.  

 

Fotó: Nagyatád HTP

Időpont: 
kedd, 2023, január 3 - 18:58

MAGAZIN

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Állásajánlatok Kaposváron