Ezrek maradtak áram nélkül Somogyban a szélvihar miatt

A szélsőséges időjárás, kiemelten a viharos szél az ország több területén okoz áramszünettel járó meghibásodásokat.

 

Az EON szakértői  megerősített létszámmal folyamatosan dolgoznak a hibák elhárításán- írják az EON honlapján. 

 

A kialakult helyzet miatt hibabejelentő vonalaikon is jelentősen megnövekedett a bejövő hívások száma, ezért előfordulhat, hogy a telefonos ügyfélszolgálat nehezebben érhető el. Kaposváron is több helyen volt vagy  van áramszünet nagyon sok helyről érkezett bejelentés üzemzavarról. Kaposváron február 4-én délután háromig több mint ötezer ügyfél maradt áram nélkül valamennyi időre. 

Kaposvár környékén is több településen van áramkimaradás, Kaposszerdahelyen több mint 400, Jutában 185, Somogyaszalóban 375 ügyfelet érintett az áramkimaradás, de áramszünet volt több helyen Osztopánban, Mernyén, Eddén, Somogygesztiben, Nagybajomban és Böhönyén is. 

Azt, hogy melyik településeken volt még áramszünet ide kattintva lehet megnézni a térképen.

 

 

Hibabejelentő vonalak.

Észak-dunántúli régió: +36 80/533-533

Dél-dunántúli régió: +36 80/20-50-20

 

 

MAGAZIN

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddig

Somogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.

Fenyves és tölgyerdő aljnövényzete pusztult el Kadarkúton

Négy hektáros területen több mint négy órát dolgoztak a tűzoltók kedden, Kadarkút külterületén.

Teljesen kiégett egy kisteherautó a 6701-es úton Osztopánnál

Teljesen kiégett egy szerszámokat szállító kisteherautó kedd délután, Osztopán közelében, a 19-es kilométerszelvénynél.

Állásajánlatok Kaposváron