Gálaműsorral köszöntötte a tavaszt a Roxínház

Több szempontból is első volt a Roxínház Szevasz Tavasz című gálaestje, amelyet háromszor is bemutattak a hétvégén Kaposváron.

 

Első alkalommal szerveztek ugyanis  a Roxínházban olyan válogatásműsort, amelyben az elmúlt évek legsikeresebb előadásaiból láthatták és hallhatták a legnépszerűbb dalokat a nézők. 

Első alkalommal álltak közösen színpadra a Roxínház felnőtt társulata és az utánpótlás társulat, a Roxínház Tanoda tagjai.

Első alkalommal hívták meg a Dél-Dunántúl régió polgármestereit és kulturális programjainak szervezőit, mégpedig azzal a céllal, hogy felhívják magukra a figyelmet, és bemutatkozzunk azoknak a döntéshozóknak is, akik még nem találkoztak a Roxínház előadásaival.  

 

 

A Szevasz, tavasz! gálaműsort két zártkörű előadás után vasárnap a nagyközönség is láthatta. A műsor keretében a nézők a legsikeresebb előadásokból - többek között a Hair, A dzsungel könyve, az Anconai szerelmesek előadásokból - láthattak részleteket, és bepillanthattak az operettek és a kuplék világába is.A kicsi és a nagy Roxínházasok is igazán kitettek magukért, hiszen egymás után jöttek a jobbnál jobb dalok, mindegyik látványos koreográfiával. Olajozottan, rendezetten és nagyon szervezetten ment a műsor. Szépek voltak a jelmezek, aranyosak a gyerekek és nagyon lelkesek a fiatalok(és a kevésbé fiatalok is.) Valóban élmény volt nézni, ahogy énekkel és tánccal igazi tavaszi hangulatot varázsolnak a színpadra a Roxínház tagjai.   (Fotó: Kozma Attila)

 

Időpont: 
hétfő, 2023, március 6 - 10:27

MAGAZIN

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Macskát mentettek a tűzoltók Gyugyon

Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.

Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknál

Várják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.

Kamera buktatta le a kameratolvajt Kaposváron

A körzeti megbízottak április 4-én délután egy belvárosi áruházban igazoltattak egy vásárlót, mert onnan lopásról érkezett bejelentés.

20 műszaki mentés és 20 tűzeset volt Somogyban a hosszú hétvégén

Ugyanannyi tűzhöz, mint műszaki mentéshez riasztották a somogyi tűzoltókat a hosszú hétvégén.

Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnap

A Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.

Állásajánlatok Kaposváron