Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.

- Bölcsődét építtet a Kaposvári Református Egyházközség a somogyi vármegyeszékhelyen, a mintegy 420 millió forintos beruházás legkésőbb a jövő év végére fejeződik be - tájékoztatta az egyházközség az MTI-t.
Azt írták: a fejlesztés a Magyarország Helyreállítási és Ellenállóképességi Tervének keretében valósul meg. Az ingatlan 363 négyzetméter alapterületű lesz, és két csoportban 28 gyermek ellátását, nevelését biztosítja.
Hozzátették, hogy a projekt részét képezi egy napelemes rendszer telepítése, kerékpártároló kialakítása, valamint az intézmény működéséhez szükséges eszközök és felszerelések beszerzése is.
MTI
![]() Macskát mentettek a tűzoltók GyugyonTíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.
|
![]() Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknálVárják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.
|
![]() Kamera buktatta le a kameratolvajt KaposváronA körzeti megbízottak április 4-én délután egy belvárosi áruházban igazoltattak egy vásárlót, mert onnan lopásról érkezett bejelentés.
|
![]() 20 műszaki mentés és 20 tűzeset volt Somogyban a hosszú hétvégénUgyanannyi tűzhöz, mint műszaki mentéshez riasztották a somogyi tűzoltókat a hosszú hétvégén.
|
![]() Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnapA Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.
|
![]() Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence közöttKét személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.
|