Fenséges ételek és egy remek csapat vár mindenkit a fonyódi Gambero étteremben

A Gambero Étterem finom ételekkel és frissítő italokkal vár titeket Fonyódon.

Ide akármikor betérhettek, akár ebédre, akár vacsorára, az ételekben és a kiszolgálásban biztosan nem fogtok csalódni, viszont érdemes előre asztalt foglalni, hiszen az ételek fenségesek, a fogások izgalmasak.


Az étlapon rengeteg ízletes fogás közül válogathattok, halak, steakek, levesek is szerepelnek az étlapon.  

- Célunk, hogy a legjobb minőségű alapanyagokból, a legszínvonalasabb ételeket készítsük, kedves, profi kiszolgálással - mondta el Zsemberi Máté az étterem alapítója. - Igyekszünk különleges ételekkel meglepni a vendégeinket. Levesek terén érdemes kipróbálni a cheddar sajtos fokhagymakrémlevest és a harcsából készült halászlevet. Halakból pontyot és pisztrángot is kóstolhatunk, de lazaccal is tudunk szolgálni, előrendelésre egész homárt is készítünk. Sült húsok közül pedig a T-bone steak, rib-eye stek és hagymás rostélyos is található az étlapon. Hagyományos ételek között ízletes harcsapaprikás kapros-túros csuszával és marha rostélyost vadas mártással is kérhető, utóbbi aktuálisan, a napi ajánlatban található meg.

Természetesen a Gambero étteremben a vegákról sem feledkeztek meg, számukra grillezett kecskesajtos saláta, és rántott camembert is elérhető. 

Az ízletes ételeket hűsítő jeges limonádéval vagy egy finom borral is leöblíthetitek. A kínálatban mindenki megtalálja kedvenc ízeit, hiszen kávék, üdítők, frissítők, sörök és borok közül is válogathatunk.

A konyhán remek csapat dolgozik Baráth Ákos, Zsemberi Fanna és Szélhofer Veronika jóvoltából kóstolhatják meg a vendégek a sokféle remek fogást.

 

A Gambero Étterem Fonyódon, Vigadó tér 27. szám alatt található. Fonyód a Balatoni térség egyik legkedveltebb célpontja. Az éttermet közvetlen a Balaton partján találjuk, így egy szuper hangulatos sétával zárhatjuk ebédünket vagy vacsoránkat.

https://www.facebook.com/gamberoetterem

 

Időpont: 
vasárnap, 2023, augusztus 13 - 21:47

MAGAZIN

Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepén

Kedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.

Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban

17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Állásajánlatok Kaposváron