Daganathelyzet 2024 - Időben az életért - Pécsi Balázs előadása Kaposváron

Első Kaposvári Lions Club felkérésére egészségügyi előadást tart Dr Pécsi Balázs – klinikai főorvos

Az előadás rövid áttekintést ad életmódunk káros hatásairól, mellyel megteremtődnek a daganatos betegségek feltételei. A szűrővizsgálatok lehetőségeiről, melyeket nem aknázunk ki kellő hatékonysággal. A modern kezelési módszerekről, melyek alapjaiban változtatták meg az onkológiai gondolkodást és a túlélés esélyeit. Egy rövid körkép arról, hogy mit csinálunk rosszul és mit érhetnénk már most el, ha jól csinálnánk a dolgainkat.

Az előadás ingyenes de regisztrációhoz kötött.

email :lionskaposvar@gmail.com

vagy telefonon 30-7478813

Dr Pécsi Balázs – klinikai főorvos

A Pécsi Orvostudományi Egyetem elvégzése után a kaposvári Kaposi Mór Kórházban kezdte sebész-mellkassebészként pályafutását, majd 2001-ben létrehozta Somogy vármegye első klinikai onkológiai osztályát.2013-tól a szigetvári Városi Kórház onkológiai szakrendelését vezeti, jelentős területen kívüli betegforgalommal. 2014-től Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ Onkoterápiás Intézetében klinikai főorvosként dolgozik, klinikai onkológus- onkoradiológus munkakörben. Kezel, oktat, kutat, publikál az egyetemen. Kaposvári elérhetősége is megmaradt, Triton Life Medical-nál is rendel. Kétszer volt dobogós az „Év orvosa” versenyen. 20 évig a kaposvári „Viktória Klub” orvosa volt.

Időpont: 
2024/02/23 - 17:00

MAGAZIN

8. lett Kaposvár a Futókörök Napján

A kedvezőtlen időjárás ellenére Somogyban is sokakat megmozgatott az idei Futókörök Napja.

Csónakost mentettek a Balatonból vasárnap

A mentés idején II. fokú viharjelzés volt érvényben.

Dőltek a fák, szakadtak a vezetékek a vihar miatt Somogyban

54 esetben kidőlt fák, leszakadt faágak miatt riasztották a tűzoltókat Somogyban.

Kiemelt Arany minősítést szerzett a Kaposvári Fúvószenekar

Hónapokon át tartó kitartó munka érett be ezen a hétvégén a Kaposvári Fúvószenekar számára.

Baleset történt a 68-as főúton Mesztegnyőnél

Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kutyát mentettek egy munkagödörből Pusztakovácsiban

Gödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.

Állásajánlatok Kaposváron