A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Letért az úttestről és fának csapódott egy személyautó péntek este Csokonyavisontánál.
A barcsi hivatásos tűzoltók a mentőkkel közösen emelték ki a jármű vezetőjét és utasát az összeroncsolódott gépkocsiból. Az egység ezt követően segített a - baleset helyszínétől mintegy száz méterre leszálló - mentőhelikopterhez vinni a sérültet, A mentés ideje alatt a főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárták.
Fotó: Barcs HTP

![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|