Hármas karambol történt a 61-es főúton, a 67-esen pedig korlátnak hajtott egy autó

Szalagkorlátnak ütközött egy személyautó a 67-es főúton, a Somogy vármegyei Gamás közelében, Vadépusztánál, a 68. és a 69. kilométer között szerdán.

A műszaki mentést végző nagykanizsai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járművet, amelyből fékolaj folyt ki az úttestre. Az érintett útszakaszon forgalmi akadályra kell számítani.

Ugyancsak szerdán hármas karambol a 61-es főúton, ahol a  műszaki mentés idejére lezárták az utat Bagola közelében, mivel három személygépkocsi ütközött össze a 61-es főúton, a Nagykanizsához tartozó Bagola közelében. A nagykanizsai hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. A mentők is ott vannak a baleset helyszínén, ahol a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az utat.

Időpont: 
szerda, 2025, február 12 - 18:03

MAGAZIN

Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepén

Kedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.

Lakástűz Kaposváron, baleset Siófokon - ez történt a hétvégén Somogyban

17 esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Nyolc tűzesethez és kilenc műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Állásajánlatok Kaposváron