Igali fürdőnapok Csepregi Évával és Szabó Ádámmal

Július 12-én és 13-án ismét megrendezésre kerül az egyik legizgalmasabb nyári esemény az Igali Gyógyfürdő területén.

A kétnapos rendezvény tartalmas programokkal, zenés kikapcsolódással, sztárfellépőkkel és családbarát élményekkel várja a látogatókat. A fürdőzés öröme mellett különleges esti programok is színesítik a hétvégét.

Szombati programok – július 12.

Szombaton 14:00-tól 18:00-ig zenés fürdőzés várja a látogatókat, ahol Dj. Ábel retro disco hangulattal alapozza meg a jókedvet. Ezt követően 16:00 órától Szabó Ádám énekes és harmonikaművész lép színpadra, aki lendületes fellépésével fokozza tovább a hangulatot.

Az este sem marad eseménytelen: 19:00 órától 23:30-ig éjszakai fürdőzésre is lehetőség nyílik. A nap fénypontja 21:00 órakor kezdődik – Fényszínház és Lézer Show teszi még emlékezetesebbé a programot.

A nap folyamán megváltott belépőjegyek érvényesek az esti programokra is, azonban a fürdő területét napközben csak a napi többszöri belépésre jogosító jeggyel lehet elhagyni. 19:00 órától kedvezményes esti belépőjegyek is vásárolhatók:

  • Felnőtt (20–60 év): 2.900 Ft

  • Szépkorú (60 év felett): 2.500 Ft

  • Ifjúsági (4–20 év): 2.400 Ft

A pénztár 22:00 óráig tart nyitva.

Vasárnapi programok – július 13.

A vasárnapi programok szintén délután indulnak: 14:00-tól 18:00-ig a Forever Duo biztosítja a zenét a fürdőzéshez. 16:00 órakor a nap sztárvendége, Csepregi Éva lép fel a közönség előtt.

A vasárnap a családoké is: 10 éves kor alatt a belépés ingyenes. Egész nap elérhetők különféle játék- és szórakozási lehetőségek a gyerekek és családok számára, köztük:

  • Népi játékok

  • Trambulin, ugrálóvár, játszóház

  • Ingyenes arc- és csillámfestés, lufihajtogatás

A koncertek a fürdő külső termál medencéi mellett kerülnek megrendezésre. A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják.

 

Ez a hétvége kiváló lehetőség a feltöltődésre, kikapcsolódásra és közös családi élményekre a nyár kellős közepén – az igali fürdő színes programkínálata minden korosztály számára tartogat valami különlegeset.

Időpont: 
2025/07/12 - 09:00
2025/07/13 - 09:00

MAGAZIN

Összehangolt ellenőrzés az M7-es autópálya somogyi szakaszán

Az előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.

Lángra lobbant a melléképület Fonyódon

 

Kedden délben Fonyódra riasztották a tűzoltókat. A Turul utcában égett egy épület.

Égett a száraz növényzet Magyaregresnél

Lángra kapott a száraz aljnövényzet és a nádas szerda délután Zics és Somogyegres között.

Földrengés volt Somogyban

Csütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.

Egy kiskopádi házaspár különleges, kézműves ékszerekkel hódít

A Door to a New Life – Paracord Man egy viszonylag új kézműves kezdeményezés, amely Angyal Dávid ötleteként indult, majd felesége, Angyal Judit is csatlakozott hozzá.

Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdán

A ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.

Állásajánlatok Kaposváron