Városnéző túra a Kaposszentjakab apátság romkertjébe

Időpont: 2025. szeptember 12. péntek

Találkozás: 14:00 -kor Kaposváron a Pécsi utcában a 71-es helyi autóbusz

Várhegy feljáró megállójánál (Monostor utca)

Túratáv: 2 km Szint: 50 m

Program: Séta a Várdombra és a bencés apátság romkert megtekintése (szakvezetéssel)

Túraköltség: buszjegy

belépőjegy: aktív: 1.000,-; nyugdíjas 500,-; 70 év felett ingyen

Hazatérés: helyi autóbusszal a Kaposszentjakab fordulótól

Túravezető: Detrich István 06 – 30 – 471 – 7800

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A 71-es busz fontosabb megállói: Kaposfüred központ 13:25, Füredi út csomópont 13:36, helyi autóbusz állomás 13:40, Várhegy feljáró 13:54 

Vissza: Kaposszentjakab forduló 15:50, 16:05

Időpont: 
2025/09/12 - 14:00

MAGAZIN

A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenyt

Balatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Állásajánlatok Kaposváron