A kedvezőtlen időjárás ellenére Somogyban is sokakat megmozgatott az idei Futókörök Napja.
Szűcs Sándor a GEN21 Program vezetője – generációkutató, teológus, játéktervező, közösségszervező.
Ő tartja a Szülőakadémia alkalmait. 2017 óta foglalkozik generáció- és ifjúságkutatással, és tart a témában előadásokat és továbbképzéseket.
Mostani előadása arról szól, hogyan hatnak a krízisek a különböző generációkra, gondolkodásukra, döntéseikre és a jövőképükre.
A rendezvényre regisztrációs jegy megváltása szükséges, melyet a linken vagy személyesen a könyvtárban tudnak megtenni a szabad helyek függvényében.
https://docs.google.com/forms/d/1MlsAAD7Z8RYe0riwI6kiyEU1km72OwApgJuUsSO...
![]() 8. lett Kaposvár a Futókörök NapjánA kedvezőtlen időjárás ellenére Somogyban is sokakat megmozgatott az idei Futókörök Napja.
|
![]() Csónakost mentettek a Balatonból vasárnapA mentés idején II. fokú viharjelzés volt érvényben.
|
![]() Dőltek a fák, szakadtak a vezetékek a vihar miatt Somogyban54 esetben kidőlt fák, leszakadt faágak miatt riasztották a tűzoltókat Somogyban.
|
![]() Kiemelt Arany minősítést szerzett a Kaposvári FúvószenekarHónapokon át tartó kitartó munka érett be ezen a hétvégén a Kaposvári Fúvószenekar számára.
|
![]() Baleset történt a 68-as főúton MesztegnyőnélBalesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.
|
![]() Kutyát mentettek egy munkagödörből PusztakovácsibanGödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.
|