A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
Somogy vármegyében a következő napok időjárását alapvetően enyhébb, nedves légtömegek határozzák meg, amelyeket a hét második felében lassú átalakulás, majd a hétvégén nyugodtabb idő követ.
Több napon is számítani kell felhős égboltra és csapadékra, a fronthatások pedig főként az arra érzékenyek számára lehetnek érezhetők.
Szerdán az éjszaka folyamán nagyjából +3 °C körül alakul a hőmérséklet, nappal pedig +6 °C-ig melegszik a levegő. Az ég többnyire borult marad, időnként gyenge eső vagy szitálás is előfordulhat. Melegfronti hatás érvényesül, ami fáradtságot, tompaságot okozhat az arra érzékenyeknél, de veszélyes időjárási helyzet nem várható.
Csütörtökön éjszaka körülbelül +4 °C, napközben pedig +8 °C körüli hőmérsékletre lehet számítani. A felhős idő tartós marad, több helyen esővel vagy szitálással. A levegő nedves, kissé nyomott marad, fronthatás továbbra is fennállhat, de jelentős veszély nem alakul ki.
Pénteken az éjszakai hőmérséklet nagyjából +5 °C, nappal pedig eléri a +9 °C-ot. Borult égbolt és időszakos csapadék jellemzi a napot. A meleg, nedves légtömeg hatása még érezhető lehet, a csapadék azonban nem heves, inkább elhúzódó jellegű.
Szombatra már frissebb levegő érkezik. Éjszaka körülbelül +2 °C várható, nappal pedig +7 °C körül alakul a hőmérséklet. A felhőzet szakadozik, hosszabb száraz időszakok is megjelennek. Gyenge hidegfronti hatás érvényesül, csapadék csak elszórtan fordulhat elő.
Vasárnapra megnyugszik az időjárás. Éjszaka 0 °C körüli hőmérséklet valószínű, nappal pedig +6 °C várható. Változóan felhős, többnyire száraz idő ígérkezik, fronthatás nem jellemző, veszélyhelyzet nem alakul ki.
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|
![]() Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningenA Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.
|