Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.
Ismét szaunaest csak csajoknak a Virágfürdőben! Valamennyi szauna nyitva lesz, az élményt fokozhatjuk egy vagy több szeánsszal is.
Zavartalan méregtelenítés akár fürdőruha nélkül is, lezárásként vezetett meditációval a termálfürdőben március 24-én, csütörtökön este 8-tól 11 óráig.
A textilmentes szaunázás valójában visszatérés a hagyományos módszerhez, hiszen eredetileg is meztelenül használták a szaunát – a fürdőruha, főleg, ha műszálas, megakadályozza, hogy távozzanak a méreganyagok a szervezetből, ráadásul például a beleivódott klór kipárolog a levegőbe. Természetesen nem szükséges fedetlen testtel részt venni a programokon: mindenki hozhat magával fürdőlepedőt vagy szaunaruhát, a lényeg, hogy ne műszálas legyen.
Aki mindenképpen szeretne bekerülni a szeánszokra, annak jó hír, hogy felváltva két szaunamester is tartja majd azokat. Ezekre telefonon lehet jelentkezni (82/511-093): lehetőség van akár egy, akár több programot is választani. Valamennyi szauna a vendégek rendelkezésére áll majd, a másik finnszauna, az aroma- és az infraszauna, valamint a gőzkabin is. Tehát annak is érdemes eljönnie, aki nem kíván részt venni a szeánszokon. Ők természetesen fürdőruhában is lehetnek. A szeánszok 20.15-kor kezdődnek (a második csoportnak 20.35-kor), először sós-joghurtos tisztítás, majd mézes-olivás táplálás, végül jeges-citromos frissítés lesz. Este 8 és 9 óra között használhatjuk a fedett uszodát is, 22.00 órától pedig a termálmedencéket. A belépők 1600 forintba kerülnek, egy szeánsz pedig 300 forintba.
A szeánszok után (22.15-től 22.45-ig) a termálmedencék gyógyvizében meditáció lesz a nőiességről Garbóczi Tünde vezetésével. A természetgyógyász az önbizalomról, a bennünk rejlő erő és az önmagunkba vetett hit életre keltéséről tart meditációt.
![]() Macskát mentettek a tűzoltók GyugyonTíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.
|
![]() Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknálVárják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.
|
![]() Kamera buktatta le a kameratolvajt KaposváronA körzeti megbízottak április 4-én délután egy belvárosi áruházban igazoltattak egy vásárlót, mert onnan lopásról érkezett bejelentés.
|
![]() 20 műszaki mentés és 20 tűzeset volt Somogyban a hosszú hétvégénUgyanannyi tűzhöz, mint műszaki mentéshez riasztották a somogyi tűzoltókat a hosszú hétvégén.
|
![]() Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnapA Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.
|
![]() Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence közöttKét személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.
|