A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.
Városunk képviselői csütörtökön Budapesten vehették át a Nemzeti Befektetési Ügynökség elismerő oklevelét.
A Magyarországra érkező befektetések egyre nagyobb része a vidéki településeken valósul meg, így minden város törekvése az, hogy olyan feltételekkel várja a beruházókat, amelyek vonzó helyszínné teszik. A tapasztalatok azt mutatják, hogy a befektetőkért való verseny egyre élesebb, és a beruházók már nemcsak a költséget, hanem a minőséget is figyelik a helyszín kiválasztásakor. Kaposvár az elmúlt évtizedekben sokat tett azért, hogy ezek a másodlagos szempontok a javára billentsék a mérleget egy versenyhelyzetben.
A város célja az, hogy a lehető legtöbb beruházót nyerje meg, amely hozzásegítheti Kaposvárt legfőbb célja, a teljes foglalkoztatottság eléréséhez.
![]() Felborult egy kamion az M7-esen, HolládnálA kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.
|
![]() A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi BöhönyénEgy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,
|
![]() Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlatonA határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.
|
![]() Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunkA magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.
|
![]() Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddigSomogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.
|
![]() Fenyves és tölgyerdő aljnövényzete pusztult el KadarkútonNégy hektáros területen több mint négy órát dolgoztak a tűzoltók kedden, Kadarkút külterületén.
|