X. Kaposvári ASSITEJ Nemzetközi Gyermek- és Ifjúsági Színházi Biennálé

Időpont: 
2020/03/30 - 09:00

Idén immár 10. alkalommal rendezik meg az ASSITEJ Nemzetközi  Gyermek- és Ifjúsági Színházi  Biennálét Kaposváron. A részletes programot alább éritek el. 

Jegyvásárlás: Csiky Gergely Színház jegyiroda

További információ: Csiky Gergely Színház jegyiroda, 7400 Kaposvár, Rákóczi tér 1., 82/511-207, 82/511-208, 82/511-209, jegyiroda@csiky.hu , www.csiky.hu

2020. március 30-április 5.

 

2020. március 30.

9:00 Ecki, Becki, Tengerecki

Griff Bábszínház, Zalaegerszeg, (42 perc) 4+, versenyprogram, verses fókuszprogram

Helyszín: Bábszíntér

10:00 Volt egyszer egy…

Ariel Ifjúsági- és Gyermekszínház, Marosvásárhely, (50 perc), 6+, határon túli fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

11:00 A víz színei/The Colours of Water

La Baracca Theater, Olaszország, (40 perc), 1-5 éves korosztály, nemzetközi program

Helyszín: Csiky Gergely Színház Stúdiószínpad

14:00 A legkisebb boszorkány

Miskolci Nemzeti Színház, (2x50 perc), 5+ versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

17:00 Atya, fiú…

Váci Dunakanyar Színház, (120 perc) 14+, versenyprogram, családi fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA III. emeleti próbaterem 

 

2020. március 31.

10:00 A császárfiú álma

Kolibri Színház, Budapest, (105 perc), 7+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

12:00 Antigoné

Harlekin Bábszínház, (100 perc+ fogl.), 14+, versenyprogram, osztálytermi, TIE fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA III. emeleti próbaterem

14:30 Óriásölő Margaret

Vojtina Bábszínház, Debrecen, (60 perc), 8+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

16:00 A méhek istene

Kolibri Színház, Budapest, (80 perc), 14+, versenyprogram, családi fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Stúdiószínpad

19:00 Újvilág

Szabadkai Népszínház, (80 perc), 16+, versenyprogram, határon túli fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

 

2020. április 1.

9:00 Sehol

Kerekasztal Színház, Budapest, (150 perc), 12+, versenyprogram, osztálytermi TIE fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

10:00 Apa, anya, fiú, lány

Budaörsi Latinovits Színház, (60 perc+60 perc fogl.), 14+, családi fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA III. emeleti próbaterem 

14:00 Nemtudomka

Csokonai Színház, Debrecen, (60 perc), 6+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

15:30 Kishercegszemmel

Puck Bábszínház, Kolozsvár, (50 perc), 10+, határon túli fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

16:30 Szívlapát

Csokonai Színház, Debrecen, (2x60 perc) 15+, verses fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Stúdiószínpad

19:00 A háromfejű király

SZFE, Budapest, (70+45 perc), 6+, művészeti egyetemek

Helyszín: Bábszíntér

 

2020. április 2.

10:00 Ólomkatona/Tin Soldier

Theater an der Parkau, Németország, (75 perc), 7+, nemzetközi program

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

11:00 Mit mondhat el rólunk a mozdulat?

Magyar Táncművészeti Egyetem, (60 perc), 10-16 év, művészeti egyetemek

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

14:00 Mire gondol Alma?

Budapest Bábszínház, (30 perc- fogl.), 1-3 év, versenyprogram

Helyszín: Bábszíntér 

15:00 Hamupipőke

Noir Színház, Budapest, (65 perc), 5+

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

17:30 Anyakicsinyítés

RÉV Színház, Győr, (90 perc), 12-13 év, versenyprogram, családi fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA III. emeleti próbaterem

18:00 Palos, Verdes, Kalifornia

Csiky Gergely Színház, Kaposvár, (180 perc), 14+, osztálytermi, TIE fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

19:00 Szívlapát

Manna Produkció, Bethlen téri Színház, (70 perc), 14+, verses fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

 

2020. április 3.

9:00 Gumicukor

Nyitott Köt, Budapest, (105 perc), 9-10 év, versenyprogram, osztálytermi, TIE fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA III. emeleti próbaterem

11:00 Rómeó és Júlia

Kabóca Bábszínház, Veszprémi Petőfi Színház, temesvári Csiky Gergely Állami Magyar Színház,

Veszprém, (90 perc), 14+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

14:00 A boldogság madara

Szigligeti Színház Liliput Társulat, Nagyvárad, (50 perc), 7+, határon túli fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad 

15:00 Osztályvigyázz!

Csiky Gergely Színház, Kaposvár, (80 perc+50 perc), 13+, versenyprogram, osztálytermi, TIE fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Stúdiószínpad

18:00 Apa lánya

Budapest Bábszínház, (60 perc +75 perc), 16+, versenyprogram, családi fókuszprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

18:00 #Apa_anya_én

Bóbita Bábszínház, Pécs, (120 perc), 14+, családi fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

 

2020. április 4.

9:00 Lenka és a tündér

Mesebolt Bábszínház, Szombathely, (50 perc), 5+, versenyprogram

Helyszín: Bábszíntér

10:00 Talpuk alatt

Nemzeti Táncszínház, Duna Táncműhely, KÁVA Kulturális Műhely, (180 perc), 14+, versenyprogram, osztálytermi, TIE fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

14:00 Óz

Vaskakas Bábszínház, Győr, (70 perc), 7+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

15:30 Emlékek egy bőröndben/Memories in a suitcase

Theater lon Creanga, Románia, (30 perc + 10 perc), 2+5 év, nemzetközi program

Helyszín: Csiky Gergely Színház Stúdiószínpad 

16:00 Hamlet

Ciróka Bábszínház, Kecskemét, (80 perc), 16+, versenyprogram

Helyszín: Bábszíntér

18:00 Faust

VAT Teater, Észtország, (90 perc), 14+, nemzetközi program

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

18:00 Kacsa, Halál, Tulipán

SZFE, Budapest, (40 perc), 12+, művészeti egyetemek

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

 

2020. április 5.

9:00 Toldi

Escargó hajója, Pécs, (60 perc), 10+, verses fókuszprogram

Helyszín: Együd Árpád Kulturális Központ/AGÓRA Nagyszínpad

10:30 Időfutár

Szegedi Nemzeti Színház, (145 perc), 10+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

14:00 Kalap

Nézőművészeti Kft., Budapest, (90 perc), 14+, versenyprogram

Helyszín: Csiky Gergely Színház Kamaraszínház

18:00 Padlás

Csiky Gergely Színház, Kaposvár, (130 perc), 10+, díjátadó gálaműsor

Helyszín: Csiky Gergely Színház Nagyszínpad

Jegyvásárlás: Csiky Gergely Színház jegyiroda

További információ: Csiky Gergely Színház jegyiroda, 7400 Kaposvár, Rákóczi tér 1., 82/511-207,

82/511-208, 82/511-209, jegyiroda@csiky.hu , www.csiky.hu

Facebookos játékaink szabályzata