Gyenesei István ingyen adja nyers pálinkáját, ami alkalmas fertőtlenítő szernek

PÁLINKÁVAL A VÍRUS ELLEN!

 

Gyenesei István Facebook oldalán osztotta meg a pálinkafelajánlás részleteit:

Külsőleg kiváló vírusölő hatású a 80% feletti alkohol tartalmú, kihígítatlan nyers pálinka. Hasonlóképpen az emberi fogyasztásra nem alkalmas, 90% feletti alkoholt tartalmazó előpárlat is. Mi már napok óta 87%-os nyers alma párlatunkkal fertőtlenítjük a kezünket, cipőinket, a kilincseket, a kulcs-csomókat, a mobiltelefonjainkat és a pénztárcánkat. Csak egy porlasztó „spricnit” kellett hozzá venni. Alapanyagunk akad itthon. Ebből ajánlunk fel a készlet határáig most ellenszolgáltatás nélkül azoknak, akik bármi okból nem tudtak beszerezni alkoholos fertőtlenítőket.

Ugyanakkor a hétszeres „nemzet győztes” Gyenesei Pálinkárium FELHÍVJA AZ ORSZÁG MINTEGY 26.000 MAGÁNFŐZŐJÉT, HOGY MAGAS ALKOHOLTARTALMÚ PÁLINKA KÉSZLETEINKKEL ELLENSZOLGÁLTATÁS NÉLKÜL SEGÍTSÜNK A KÖRNYEZETÜNKBEN ÉLŐKNEK.

Mi magánfőzők mutassuk meg, hogy érezzük a felelősséget, és segítünk a bajban! Egyben felhívjuk a figyelmét az egész pálinkás társadalomnak, gondolják végig, hogy hol és miként tudnak segíteni elfekvő készleteik mobilizálásával.

 

 

MAGAZIN

Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknál

Várják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.

Kamera buktatta le a kameratolvajt Kaposváron

A körzeti megbízottak április 4-én délután egy belvárosi áruházban igazoltattak egy vásárlót, mert onnan lopásról érkezett bejelentés.

20 műszaki mentés és 20 tűzeset volt Somogyban a hosszú hétvégén

Ugyanannyi tűzhöz, mint műszaki mentéshez riasztották a somogyi tűzoltókat a hosszú hétvégén.

Ároka borult egy traktor Csurgón vasárnap

A Nagyváthy utcát teljes szélességében lezárták.

Két autó ütközött össze Nagyatád és Berzence között

Két személyautó ütközött össze a 681-es főút Nagyatádot és Berzencét összekötő szakaszán, a 4-es és az 5-ös kilométerszelvény között.

Mesefigurákat festettek a Zichy diákjai a kaposvári kórház falaira

Újabb színes meseillusztrációk kerültek a kaposvári kórház Gyermekosztályának járóbeteg-ellátó várótermébe.

Állásajánlatok Kaposváron