A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Már hagyománynak számít, hogy május 1-én a kaposváriak, és somogyiak is elmennek Badacsonyba, ahol esznek isznak és nagyon jól érzik magukat.
A jelenlegi helyzteben viszont nem lenne jó, ha több ember rohamozná meg egyszerre a Badacsonyt, ezért ezen a napon nem lesz hajójárat Fonyódról Badacsony felé. Ezt Hídvégi József Fonyód polgármestere jelentette be Facebook oldalán. A kikötőket is lezárták így vízitaxival sem lehet majd átkelni a túloldalra.
A videóban elmondta, egyeztetett a Bahart vezérigazgatójával és Badacsony polgármesterével, és kérnek mindenkit, hogy nem menjen azért Fonyódra, hogy onnan majd átkeljen Badacsonyba.
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|
![]() Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningenA Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.
|