Új eperlelőhely a Jutai úton

Elérkezett az eperszezon, amit nagyon sokan vártak, hiszen az eper nagyon népszerű gyümölcs, a gyerekek és a felnőttek is imádják.

 

Idén már a Jutai úton a Teletank benzinkútnál is hozzájuthattok az ízletes gyümölcshöz. Pénteken délelőtt 10 órától lehet itt beszerezni az friss és ínycsiklandó epreket a Gyümi standnál. Akciókkal is várnak titeket, sőt meg is lehet kóstolni a szamócát, így nem vesztek zsákbamacskát, saját magatok is megbizonyosodhattok arról, hogy milyen finom itt az eper.

Szóval eperre fel, ha arra jártok ugorjatok be, ha eperre vágytok, de egyébként is érdemes kilátogatni Gyümi standhoz, hogy beszerezzétek ezt a nagyszerű gyümölcsöt, amelyből főzhettek lekvárt, készíthettek szörpöt, de süteménybe vagy magában fogyasztva is kiváló.

Itt elérhető a Facebook oldaluk: https://www.facebook.com/Gyumistandkaposvar

MAGAZIN

Kiemelt Arany minősítést szerzett a Kaposvári Fúvószenekar

Hónapokon át tartó kitartó munka érett be ezen a hétvégén a Kaposvári Fúvószenekar számára.

Baleset történt a 68-as főúton Mesztegnyőnél

Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kutyát mentettek egy munkagödörből Pusztakovácsiban

Gödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Állásajánlatok Kaposváron