Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.
Ki ne emlékezne a Százszor ölelj még, a Túl a varázshegyen, a Szeretem, vagy 2005-ben, az Euróvíziós Dalfesztiválon hazánkat képviselő, nagysikerű Forogj, világ! című dalokra?
Hazánk egyik valaha volt legnagyobb szuperprodukciójának, a NOX pályafutásának történetét készül színpadra állítani Péter Szabó Szilvia!
Ennek fényében indult útjára 2020-ban az énekesnő NOXTALGIA Unplugged nevű koncertsorozata és látogat el Kaposvárra, a Vigasságok terére is. A produkció egy igazi időutazás lesz, hisz a műsorban felcsendülnek a mindenki által jól ismert NOX klasszikusok, ezúttal egy különleges zenei hangulatba bújtatva, hogy egy varázslatos világba repítve, felejthetetlen koncertélményt nyújtson a közönség részére. Kihagyhatatlan…
Jegyek kaphatók online vagy a Kaposvári Tourinform Irodában.
Jegyár: 3.900 Ft
Kapunyitás: 18:00
Koncert: 19:00
![]() Besurranó tolvaj fosztogatott KaposváronTöbbszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.
|
![]() Felborult egy kamion az M7-esen, HolládnálA kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.
|
![]() A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi BöhönyénEgy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,
|
![]() Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlatonA határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.
|
![]() Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunkA magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.
|
![]() Borulnak a biciklisek és a rolleresek Somogyban - 25 baleset történt eddigSomogy vármegye útjain idén huszonöt olyan személyi sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt, ahol kétkerekű járművezetők voltak érintettek.
|