A Hungária nagycirkusz fantasztikus műsorral érkezik Kaposvárra

2020-ban tradicionális cirkuszi elõadással, lélegzetelállító produkciókkal várnak minden érdeklődőt a Hungária Nagycirkuszban Kaposváron.

 

Idén is szuper produkciókkal kápráztatják el a közönséget az artista művészek, akik a világ különbözõ országaiból: Kolumbia, Franciaország, Németország, Portugália és Olaszországból érkeztek. 

Légtornászok, Drótkötél egyensúlyozók, kéz- és lábzsonglőrők, egzotikus állatok a porondon!

 

KAPOSVÁRON A CSERI PARKBAN OKT.1.-4.-IG

CSÜTÖRTÖK-PÉNTEK 18 ÓRA

SZOMBAT 15 ÓRA 18 ÓRA

 

VASÁRNAP 11 ÓRA 15 ÓRA

 

 

Időpont: 
2020/10/01 - 18:00
2020/10/02 - 18:00
2020/10/03 - 15:00
2020/10/04 - 15:00

MAGAZIN

M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóit

M. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.

Baleset történt Lengyeltótiban

Árokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.

Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégén

Huszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.

A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradort

A hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.

Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyében

Az előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.

Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltották

Jelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.

Állásajánlatok Kaposváron