A tűzoltók áramtalanították az autót.
Az északnyugati területek kivételével országszerte tartós, sűrű ködre figyelmeztet az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Az MTI-hez szombaton eljuttatott veszélyjelzésük szerint a négy északnyugati megye - Győr-Moson-Sopron, Komárom-Esztergom, Vas és Veszprém megye - kivételével az egész országra kiadták a figyelmeztetést vasárnapra.
Azt írták: vasárnap napközben csak lassan javulnak a látási viszonyok, főként az északi, északkeleti tájakon egész nap borult, párás, ködös maradhat az idő. A ködös területeken szitálás is előfordulhat.
Az előrejelzés szerint a leghidegebb órákban mínusz 2 és plusz 4 Celsius-fok között alakul a hőmérséklet. Napközben általában 10-15 fokig melegszik a levegő, de a tartósabban borult, ködös tájakon ennél pár fokkal hidegebb lesz.
Forrás: MTI
![]() Személyvonattal ütközött össze egy kisteherautó KaposújlaknálA tűzoltók áramtalanították az autót.
|
![]() Tetőtűz Szennán, baleset Fonyódon - ez történt Somogyban a hétvégénHuszonhárom esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat. Tizenegy tűzesethez és tizenkét műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() M. Kácsor Zoltán különös világokba repíti fiatal olvasóitM. Kácsor Zoltán íróval beszélgettünk, aki humoros, fantáziadús gyerekkönyveivel és ifjúsági regényeivel vált ismertté.
|
![]() Baleset történt LengyeltótibanÁrokba hajtott, majd egy hídnak ütközött és visszacsapódott az úttestre egy személyautó kedden este, Lengyeltótiban a Fonyódi utcában.
|
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|
![]() A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradortA hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.
|