Huszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.

A Magyar Kultúra Napja alkalmából a jegy.hu csapata ünnepi programokat kínál a közönségnek.
A Roxínház is csatlakozott a felhíváshoz, így erre a napra, január 22-re ők is rendhagyó műsorral készültekk, amiben meg szeretnénk mutatni, hogy kik is ők, és mit csinálnak immár 20 éve.
Egy picit bejárjuk a Roxínház épületét, megmutatják mindazt, amit nem láthat a közönség. Közben mesélnek, sztoriznak és természetesen jönnek az előadásaikból a videós bejátszások is.
Az összeállítás csak január 22-én látható. Ezen a napon, a „TALÁLKOZZUNK NÁLATOK” műsor megtekintése ingyenes!
Amennyiben Támogatói jegy váltásával segíted a munkánkat, azt hálás szívvel köszönik a társulat tagjai.
Az előadást itt éred el: https://online-roxinhaz.jegy.hu
(Fontos technika tudnivaló: a jegyvásárlás menetét itt is végig kell csinálni, csak a kiválasztható jegyeknél az „INGYENES JEGY – 0 Ft" opcióra kell kattintani.)
![]() Ház, autó és több helyen a növényzet is égett Somogyban a hétvégénHuszonhat esetben riasztották a hétvégén a somogyi tűzoltókat.
|
![]() A Desedán kapták el a rendőrök a "gyorshajtó" labradortA hét egyik legaranyosabb „gyorshajtóját” a kaposvári rendőrök fogták meg a ROADPOL – SPEED ellenőrzési akció során.
|
![]() Változékony, de egyre enyhébb tavaszi idő Somogy vármegyébenAz előttünk álló napokban Somogy vármegye időjárását továbbra is frontok alakítják, de a korábban vártnál enyhébb légtömegek is megjelennek.
|
![]() Nagy területen égett a nádas Szenyéren, a tüzet már eloltottákJelentős kiterjedésű tűz pusztított 2026. április 19-én Szenyéren, a Petőfi utca melletti területen, ahol mintegy öt hektáron égett le a nádas és a száraz aljnövényzet.
|
![]() Oldalával az árokba borult egy autó a 681-es főúton NagyatádnálA tűzoltók áramtalanították a járművet.
|
![]() Összehangolt ellenőrzés az M7-es autópálya somogyi szakaszánAz előzési tilalom érvényre juttatása és a követési távolság betartatása volt a fő cél.
|