Két autó is fejre állt egy balesetben Inke és Vése között

Összeütközött két személygépkocsi szerda kora reggel a 61-es főúton, Inke és Vése között.

Az ütközés következtében mindkét autó a tetejére borult. A műszaki mentést végző böhönyei és csurgói önkormányzati, valamint a vései önkéntes tűzoltók kerekeire állították, majd áramtalanították az autókat és közreműködtek a forgalmi akadály megszüntetésében. A két járműben összesen öten utaztak, hárman könnyebben megsérültek a balesetben.

Időpont: 
szerda, 2021, szeptember 22 - 18:48

MAGAZIN

Veteránautók a Kaposvári Nagypiacon

A Kaposvári Nagypiacon gyűltek össze a veterán járművek szerelmesei szombaton.

Árokba hajtott egy autó Siófok-Sóstónál a 7-es főúton

Siófok-Sóstónál, a főút 104-es kilométeréhez riasztották a tűzoltókat.

Balesetek Somogyban csütörtökön

Letért az útról és az árokba borult egy személyautó csütörtök délután Mernyén, a Dózsa György utcában.

Siófoki csapat nyerte a Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt

Egerben rendezte meg április 8-9 én a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az V. Országos Tűzoltó Műszaki Mentőversenyt, amelyen a vármegyei katasztrófavédelmi igazgatóságok és a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság egy-egy csapattal vett részt.

Macskát mentettek a tűzoltók Gyugyon

Tíz méter mély kútba esett egy macska szerda reggel Gyugyon, a Fő utcában.

Jelentkezz tűzoltónak! - áprilisban felvételi lesz somogyi tűzoltóságoknál

Várják a hivatásos szolgálat iránt elkötelezett jelentkezőket, akiknek a felvételi eljárás keretében először a fizikai felmérőn kell helytállniuk.

Állásajánlatok Kaposváron