Csütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.
A Katica tanyán az őszi szünetben is várnak titeket. Október 25-november 3. között részt vehettek „Tökjó” napjaik egyikén, ahol a sárga óriási tök lesz a főszereplő.
Ha extrémebb kikapcsolódásra vágytok, próbáljátok ki a Kalandbarlangot, ahol tudtok trambulinozni, vagy épp falat mászni.
A jó idő esetén minden kinti attrakció is használható, az elektromos gokartpályát is beleértve. Többszintes játszó- és csúszdaház is remek lehetőséget nyújt kicsiknek és nagyok egyaránt. Az őszi szünet minden napján várnak benneteket!
Szurikáta, tengerimalac és nyuszi etetés
Nemezelés
Kisállat simogatás
Hordóutánfutó-járat
Matyivonat
![]() Földrengés volt SomogybanCsütörtökre virradó éjszaka kisebb földmozgást észleltek a Magyarország–Horvátország határ térségében, a Somogy vármegyei Bolhó közelében.
|
![]() Egy kiskopádi házaspár különleges, kézműves ékszerekkel hódítA Door to a New Life – Paracord Man egy viszonylag új kézműves kezdeményezés, amely Angyal Dávid ötleteként indult, majd felesége, Angyal Judit is csatlakozott hozzá.
|
![]() Speedmarathon: Somogyban is fokozott ellenőrzések lesznek szerdánA ROADPOL által koordinált, egész Európát érintő sebességellenőrzési kampányhoz kapcsolódva a Magyar Rendőrség is megrendezi a Speedmarathon akciót 2026. április 15-én 6 órától április 16-án 6 óráig.
|
![]() A shownak folytatódnia kell - új helyzet, régi színpadokA választások lezajlottak, az eredmények megszülettek, a politikai térkép pedig átrajzolódott.
|
![]() Tűzhelyen felejtett étel gyulladt meg egy nagybajomi családi házbanTűzhelyen felejtett étel gyulladt meg hétfőn kora délután egy nagybajomi családi házban.
|
![]() Szaharai por és saras eső érkezik a hét közepénKedden és szerdán különleges időjárási jelenségre számíthatunk: a Kárpát-medencébe érkező szaharai eredetű por kisebb esőkkel és záporokkal keveredve akár saras esőt is okozhat.
|