Nőnapi séta

2016. márc. 6. Nőnapi séta

Gyülekezés: 13.45-kor Kaposváron, a Kossuth téren. Túravezető: Horváth György 30/5199729.

Indulás: 14-kor. Túratáv: 8 km. Útvonal: Kossuth tér – Szigetvári utca – Ballakúti utca – Gyertyános-völgy – Zselic-kertváros –Kossuth tér. Étkezés: Egyénileg, a hozottból. Visszaérkezés: 18 óra körül a városközpontba.

Megjegyzés 1: a túrán résztvevő hölgyeknek és névnaposoknak meglepetés! Megjegyzés 2: a túrán mindenki saját felelősségére vesz részt!

A szakosztálytól kártérítés semmilyen címen nem kérhető!

Információ: Kaposvári Természetbarátok Turistaegyesülete http://termeszetbaratok.gportal.hu, Szép József elnök, 30/581-6353,mr.szep.jozsef@gmail.com

Időpont: 
2016/03/06 - 13:45

MAGAZIN

Hármas karambol a 67-es főúton Kaposvár határában

Egy teherautó, egy terepjáró és egy személyautó ütközött össze kedd reggel a 67-es főúton, Kaposvár határában.

Több településről indulnak hajók és változik a kompmenetrend május 1-től a Balatonon

Május 1-jétől jelentős változások lépnek életbe a Balaton közlekedésében: módosul a kompmenetrend, és tovább bővül a hajózási szezon is.

Érkezik a nyárias idő Somogyba, de nem marad sokáig

A hétvége időjárása Somogy megyében látványos változást hoz:

Ballagások,hosszú hétvége, érettségi - jön a roham a MÁV-nál

A május elsejei hosszú hétvégével idén a megszokottnál korábban indul a balatoni előszezoni menetrend:

Majálisok Somogyban és a Balaton körül – 2026. május 1.

Május elsején ismét megtelnek élettel Somogy vármegye települései és a Balaton környéke: a klasszikus majális hangulat, családi programok, zene, gasztronómia és különleges tematikus események várják az érdeklődőket.

Munkagödörben dolgozó férfira omlott a föld Somogyszobon

Föld omlott egy munkagödörben dolgozó férfire kedden délután, Somogyszobon.

Állásajánlatok Kaposváron