Társasjáték a Kaposvári Társasjáték Klubbal már az Agórában is

Kéthetente pénteken  társasjáték klub az INDIT Közalapítványban, Béke utca 47. , és szombaton az Agórában

 Szervező: Kaposvári Társasjáték Klub

Néhány új játékkal kiegészülve várunk mindenkit a szokásos péntek esti játékunkra. Itt a helyed, ha már vannak kedvenceid, amikkel szívesen játszanál nagyobb társaságban, és akkor is ha csak most ismerkedsz a társasok világával. 

A klubban 10-15 ember szokott összegyűlni alkalmanként, de a szervezők bíznak abban, hogy hamarosan többen lesznek a résztvevők.

10 év felett bárkit szeretettel látnak, akár egyedül, akár családostul érkezik. A játékgyűjtemény hatalmas, és nem szokványos darabokból áll. Bengyák Rózsa és Zsohár János a társasjáték-tulajdonosok illetve ötletgazdák,  az INDIT Közalapítvány a helyet biztosítja. A klub egyébként más városokban már működők alapján kezdett szerveződni, bízva abban, hogy Kaposváron is minél szélesebb körben megszeretettjük a társasozást.

A Kaposvári Társasjáték Klub rendezvényeinek célja, hogy szabadidős, rekreációs programot biztosítson felnőtteknek és 10 évesnél idősebb gyerekeknek, valamint minél szélesebb körben ismertesse meg a mai társasjáték-piacon megtalálható játékokat az érdeklődőkkel.

Ami biztosan ott lesz szombaton:

-Dixit

-7 csoda

-Ticket to ride

-Colt express

-Tajemnicze Domostwo (Mysterium)

-Dobble

-Monkey buisness

-Patchwork

-Kincsvadász

-Bang (kocka)

-Evolúció

-Finca

-Zooloretto

-A birodalom bajnoka

 

-Takenoko

 

Időpont: 
2016/01/22 - 16:30
2016/01/23 - 12:00

MAGAZIN

A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenyt

Balatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.

Besurranó tolvaj fosztogatott Kaposváron

Többszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.

Felborult egy kamion az M7-esen, Holládnál

A kavicsot szállító jármű szerda délután szenvedett balesetet az M7-es autópályán, a holládi felhajtónál.

A buszsofőrön, és a buszon vezette le dühét három férfi Böhönyén

Egy taranyi, egy nemesdédi, és egy ötvöskónyi férfi próbált meg május elsején este busszal hazajutni a böhönyei állomásról,

Horvátországban kapták el a kadarkúti posta kirablóit a rendőrségi gyakorlaton

A határon átlépő bűnözés elleni eredményes fellépés érdekében közös gyakorlatot tartott a Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság és a horvátországi Verőce-Drávamenti Megyei Rendőr Igazgatóság.

Május 8-án lesz a magyar fagyi napja - Somogyban is féláron nyalhatunk

A magyar fagylalt napját minden évben május 8-án ünneplik országszerte, amikor számos cukrászda és fagyizó féláron kínálja kedvenc fagylaltjait.

Állásajánlatok Kaposváron