A 67-es főúton történt a baleset.
Daruállítás miatt 2018. március 8-án, csütörtökön 12 óra és 16 óra között mindkét irányból lezárják a Gróf Apponyi Albert utca egy szakaszát.
Az ügyészség új épületének építéséhez szükség van darura is, melyet a fenti időpontban fognak felállítani, ezért biztonsági okokból le kell lezárni egy szakaszt a Laktanya utca és a Gróf Apponyi Albert köz közöttiterületen.
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|
![]() Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningenA Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.
|
![]() Tűz segesden, baleset Siófokon - ez történt a hétvégénTizenegyszer volt szükség a somogyi tűzoltók beavatkozására. Kilenc tűzesethez és két műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenytBalatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.
|
![]() Besurranó tolvaj fosztogatott KaposváronTöbbszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.
|