A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Balatonlelle megállóhelynél elgázolt egy embert egy tehervonat kedden a délelőtti órákban.
A helyszínelés végéig szünetelt a vonatforgalom Balatonboglár és Balatonlelle felső állomások között, emiatt pótlóbusz szállította az utasokat ezen a szakaszon. Fél tizenegyre fejezték be a helyszínelést, megindulhatott a vonatforgalom Balatonboglár és Balatonlelle felső között. Kora délutánra helyreállhat a menetrend a Budapest-Székesfehérvár-Nagykanizsa vonalon.
A Déli pályaudvarról Keszthelyre tartó, Balatonszemesről 10:21-kor továbbindult Balaton InterCity (IC862) és a Nagykanizsáról Budapestre tartó, Fonyódról 10:24-kor továbbindult Tópart InterCity (IC857) utasainak már nem kell átszállni pótlóbuszra.
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|