Elaludt a sofőr és karambolozott a szembe jövő autóval Rácegresen

Súlyos sérüléssel járó közúti közlekedési baleset történt 2022. április 25-én 16 óra 55 perckor, a 6505-ös számú út 11+450 kilométerszelvényében.

 

Az eljárás adatai alapján Toponár irányából Magyaratád irányába közlekedett egy sofőr, amikor elaludt és áttért a menetiránya szerint bal oldalra, ahol összeütközött a vele szemben közlekedő gépkocsival. A két járműben összesen hatan sérültek meg, akiket a mentőszolgálat munkatársai kórházba vittek. Az elsődleges orvosi vélemények alapján közülük ketten súlyosan, négyen könnyebben sérültek meg.

 

A 43 éves magyaratádi férfi ellen a Kaposvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya gondatlanságból elkövetett közúti baleset okozása vétség gyanúja miatt indított eljárást.

 

 

Időpont: 
kedd, 2022, április 26 - 14:51

MAGAZIN

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Állásajánlatok Kaposváron