Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Elfogásakor 5 körözés volt érvényben egy nagycsepelyi férfivel szemben.
A balatonföldvári körzeti megbízottak a készenléti rendőrök és a polgárőrök segítségével január 26-án ütöttek rajt egy nagycsepelyi lakoson, akivel szemben a hatóságok 5 körözést is elrendeltek. A 29 éves férfi megpróbálta kivonni magát a már jogerősen kiszabott fogházbüntetése alól, de emellett több szabálysértés elkövetése, valamint egy jármű önkényes elvétele miatt is elfogatóparancs volt érvényben.
A keresett személy a rendőrök láttán azonnal elrejtőzött, de azzal nem számolt, hogy mozgását madártávlatból is követik az egyenruhások. Az egységek az ingatlant körbe vették, a körzeti megbízottak a férfit elfogták, majd a Somogy Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték.
![]() Baleset történt a 68-as főúton MesztegnyőnélBalesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.
|
![]() Kutyát mentettek egy munkagödörből PusztakovácsibanGödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.
|
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|