Kigyulladt egy istálló Bonnyán

Kigyulladt egy melléképület kedd délután Bonnyán, a Fő utcában.

Teljes terjedelmében égett a megközelítőleg száz négyzetméteres istálló tetőszerkezete, amelyhez a kaposvári hivatásos és az igali önkéntes tűzoltók vonultak. Az egységek három vízsugárral fékezték meg a lángokat, így azok nem terjedtek át a lakóházra. A beavatkozást a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányította. Az eset során személyi sérülés nem történt. 

Fotó: Kaposvár HTP

Időpont: 
csütörtök, 2024, december 12 - 08:56

MAGAZIN

Baleset történt a 68-as főúton Mesztegnyőnél

Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

Kutyát mentettek egy munkagödörből Pusztakovácsiban

Gödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Állásajánlatok Kaposváron