A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

A "Véletlenül írtam egy könyvet" egy szórakoztató és megható magyar ifjúsági film, amely tele van humorral, szeretettel és fontos életleckékkel.
A történet főszereplője Nina (Demeter Villő), egy kreatív tinédzser, aki arról álmodik, hogy író lesz. Nina különleges világlátását animációsfilm-rendező édesapjától (Mátray László) örökölte, ám az életébe egy kis káoszt is hoz bűvészkedő, de kétbalkezes öccse (Hárs Bonca).
Nina a gyász és az önmegismerés útján jár: édesanyja (Lovas Rozi) elvesztése után egyedülálló édesapja életében feltűnik egy új szerelem (Rujder Vivien). Közben a szomszédban élő bohém írónő (Zsurzs Kati) mentorálásával Nina az íráson keresztül dolgozza fel érzéseit, miközben lassan megnyitja szívét az apja új partnere, valamint az első szerelem (Kövécs Barnabás) előtt.
A film egyszerre humoros és megható, és olyan univerzális témákat dolgoz fel, mint a gyász, az elfogadás, a család fontossága, és a bátorság, hogy újra hinni tudjunk a szeretetben. A kiváló színészi játék és a gyönyörű képi világ teszi különlegessé ezt a 98 perces alkotást.
Korhatár: 12 éven aluliak számára nagykorú felügyeletével ajánlott.
Forgalmazó: JUNO11 Pictures.
Vetítési időpontok Kaposváron: Január 23-29. között minden nap 18:30-tól a Kultik Moziban!
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|