Villanyoszlopnak csapódott Jutában, gólyák lettek a baleset áldozatai

Villanyoszlopnak ütközött egy személyautó kedd éjszaka, Juta Dózsa György utcájában.

A gépkocsiban hárman utaztak, mindenki ki tudott szállni az összeroncsolódott járműből, a mentők mindannyiukat kórházba szállították. Az ütközés következtében az oszlop kettétört, az úttestre dőlt, a vezetékek is a földön hevertek.

Az oszlop tetején gólyafészek volt, amelynek öt lakója a földre zuhant, három gólya azonnal elpusztult. Az egyik madár a beton oszlop törmelékei közé szorult, a tűzoltók szabadították ki, majd a másik életben maradt gólyával együtt plédbe csavarva átadták őket a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület szakemberének.

A jármű áramtalanítására nem volt szükség, mert az akkumulátor kirepült az autóból. Az áramszolgáltató munkatársai gondoskodtak a villanyoszlop cseréjéről, a szolgáltatás a reggeli órákra helyreállt a településen. 

 

Fotó: Kaposvár HTP

Időpont: 
szerda, 2025, június 25 - 19:27

MAGAZIN

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Állásajánlatok Kaposváron