Kidőlt fák okoztak fennakadásokat Somogyban

Több favágáshoz is riasztották a somogyi tűzoltókat kedden.

Lipótfa és Bánya között, Látrány és Csokonyavisonta külterületén útra dőlt egy-egy fa, akadályozva a közúti forgalmat. Kaposújlakon vasúti sínekre dőlt egy hat méteres akácfa, Kaposváron pedig járda felett lógott egy lehasadt ág. Valamennyi helyszínen rövid időn belül felszámolták a tűzoltó egységek a forgalmi akadályokat és megszüntették a veszélyt.

 

Fotó: Barcs HTP

Időpont: 
szerda, 2025, július 30 - 20:40

MAGAZIN

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Állásajánlatok Kaposváron