Táncpedagógus, ökölvívóedző és színész is van az idei Príma-díj jelöltjei között

Tizenegyedik alkalommal adják át a megyei Prima-díjakat. A szavazás csütrötökön kezdődik és  tíz jelölt közül lehet választani.

– Három díjat és egy közönségdíjat adnak majd  át a jövő pénteki kaposvári gálán. 

 

A 2017-es megyei Prima-jelöltek:

az Ametiszt Tánc-Sport Egyesület Simonyi-Hornyák Hajnalka vezetésével

Németh Ildikó, a kaposvári területi vérellátó vezető főorvosa 

Gergely Mihály érsebész, Gosztonyi Zoltán fafaragó 

Major András karmester 

Sarkadi Kiss János színész 

Turi Endre koreográfus, táncpedagógus 

Vajmi Csaba ökölvívóedző 

Varga Zsuzsanna, a kaposvári Munkácsy gimnázium biológia-földrajz szakos tanára valamint 

Virányi István és Lőrinc Piroska építészmérnök

A szavazás csütörtöktől(10.05.) október 11-ig tart. A voksolás  e-mailben: vosz.somogy@t-online.hu vagy levélben a VOSZ iroda címén (Kaposvár, Bajcsy-Zs. u. 50). Egy e-mail címről egy szavazatot fogadnak el, s egy levelezési címről is csak egy voks lesz érvényes. A díjazottak nettó egy-egymillió forintot kapnak, a közönségdíjas 250 ezer forintot. Az ünnepélyes díjátadónak október 13-án a Szivárvány Kultúrpalotában lesz.

MAGAZIN

49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántja

A Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.

Két személyautó ütközött Kaposváron

A Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.

Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését Magyarországon

Jelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.

Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban

 

Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.

Kidöntött két villanyoszlopot egy autó Kaposváron

A 67-es főúton történt a baleset.

Embert gázolt a vonat Taszárnál

A tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.

Állásajánlatok Kaposváron