A 67-es főúton történt a baleset.
Hosszabb bölcsődei nyitvatartással segíti a szülőket Kaposvár.
Az önkormányzat augusztus elején indítja el a Petőfi utcai bölcsődében azt a különleges csoportot, amely reggel 5.00 órától este 19.00 óráig fogadja a műszakos, illetve a nem megszokott munkarendben dolgozó szülők gyermekeit.
Kaposvár ezzel az új lehetőséggel is támogatni szeretné a szülőket a munkába való visszatérésben, munkahelyük megtartásában. Az érintettek a bölcsődében kaphatnak bővebb információt.
![]() Kidöntött két villanyoszlopot egy autó KaposváronA 67-es főúton történt a baleset.
|
![]() Embert gázolt a vonat TaszárnálA tűzoltók segítettek az utasoknak átszállni a mentesítő autóbuszra.
|
![]() Közel félszáz motoros vett részt a kaposvári szezonnyitó tréningenA Közlekedési Kultúra Napja alkalmából Kaposváron közel félszáz motoros vett részt a tavaszi motoros vezetéstechnikai tréningen.
|
![]() Tűz segesden, baleset Siófokon - ez történt a hétvégénTizenegyszer volt szükség a somogyi tűzoltók beavatkozására. Kilenc tűzesethez és két műszaki mentéshez vonultak az egységek a vármegyében.
|
![]() A balatonmáriafürdői Florida Fagyizó nyerte a Balaton Fagylaltja 2026 versenytBalatonmáriafürdő újabb rangos szakmai elismeréssel gazdagodott: a 2026-os Balaton Fagylaltja verseny győztese a Florida Fagyizó lett.
|
![]() Besurranó tolvaj fosztogatott KaposváronTöbbszörösen büntettet előéletű, besurranásokra szakosodott notórius tolvajt fogtak el a kaposvári rendőrök.
|