Balesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.

A Via-Vega gabona temékeiből már a webáruházban is rendelhettek, az egész ország területére kiszállítják termékeiket!
Ezen a linken tudjátok leadni a megrendeléseiteket:
https://www.vasaroljhelyben.hu/bolt/via-vega
10 000 Ft felett a szállítás ingyenes.
A kiszállítás időpontjai: december 17., 23., 30.
A Via-Vegánál a gödrei családi gazdaságukban megtermelt gabonából készítenek vegán, kézműves, tartósítószer, és egyéb adalékanyagoktól mentes, ízletes élelmiszereket.
Céljuk olyan egészséges, minőségi termékek előállítása, melyeket vegetáriánusok, vegán táplálkozást követők, és mindenevők is bátran fogyaszthatnak.
Az egyik termékük a kemény fával füstölt Galbász, emellett három féle ízesítésben gabona alapú masszát készítenek, „Gabonafasírt” néven. A fasírt alapok masszák, olyan ételek elkészítéséhez használhatók, melyekhez darált húst használnak a húsfogyasztók.
Termékeik előállításánál saját magunk által megtermelt paprikából készített fűszerpaprikát használnak, melynek egy részét a vásárlóink számára megvásárlásra kínálnak.
![]() Baleset történt a 68-as főúton MesztegnyőnélBalesetet szenvedett egy személykocsi csütörtök délelőtt a 68-as főút Szenyér és Mesztegnyő közötti szakaszán, a 68-as kilométernél.
|
![]() Kutyát mentettek egy munkagödörből PusztakovácsibanGödörbe esett egy kutya szerda reggel, Pusztakovácsiban.
|
![]() 49 év után nyugdíjba megy a Richter Cirkusz elefántjaA Richter Flórián Cirkusz üdvözölte a kormány bejelentését, amely szerint 2027-től Magyarországon megszűnik a vadállatok cirkuszi szerepeltetése.
|
![]() Két személyautó ütközött KaposváronA Honvéd és a 48-as Ifjúság útja kereszteződésében karambolozott a két jármű.
|
![]() Megtilthatják a vadállatok cirkuszi szerepeltetését MagyarországonJelentős változás jöhet a hazai cirkuszi világban: a kormányzat tervei szerint a jövőben több vadállatfaj sem szerepelhetne magyarországi előadásokon.
|
![]() Két autó is az árokban kötött ki hétfőn Somogyban
Árokba hajtott és fának ütközött a hét első napján egy személyautó a 68-as főút Mesztegnyő és Kelevíz közötti szakaszán.
|